22/08/2017
 


 

כל מה שרציתם לדעת על מדפסת משולבת

מדפסת משולבת היא מדפסת שימושית ויעילה. היא חסכונית הן מבחינת מקום והן מבחינה כספית. מדפסות משולבות נבדלות זו מזו במהירות ההדפסה, ברזולוציה שלה, בגודל הנייר ובתכונות הדפסה מתקדמות.


רבים מהמעדיפים מדפסות משולבות עושים זאת כדי ליהנות ממכשיר שניתן להדפיס באמצעותו, לשלוח פקס, לבצע העתקה ולסרוק מסמכים.


חשוב לדעת, כי לא כל מדפסת משולבת תומכת בפקס, לכן אם אתם מתעתדים להשתמש במדפסת גם לשליחת פקסים חשוב לברר האם יש במכשיר זיכרון ייעודי נפרד לפקס, האם יש בו מספרי חיוג, האם ניתן להפעילו באמצעות פאנל חיצוני, האם ניתן להשתמש בו לשליחת פקס גם כשהמכשיר כבוי, הרזולוציה של המסמך ועוד.


העובדה כי המכשיר כולל פונקציות שונות המובנות בו - מכונת צילום, מכונת הדפסה, פקס וסורק חוסכת גם שקעים (ובעיקר- חיסכון משמעותי בחשמל, מה שמוזיל את עלויות התפעול) וגם מקום במשרד או בבית. מדפסות אלה מאפשרות ניצול החלל באופן מושלם ובמשרדים יש לכך חשיבות רבה.


במדפסות משולבות נעשה שימוש בסט אחד בלבד של חומרים לצורך הדפסות, קבלת פקסים וצילומים, מה שמאפשר חיסכון ניכר בעלויות הדיו, טונר למדפסת ובשורה התחתונה חיסכון בסכום הכולל של שימוש במדפסת.


על מנת למקסם את היתרונות והתועלות הגלומים במדפסות משולבות חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע, אשר יסייעו לכם להגדיר ולאפיין את הצרכים ואת תדירות השימוש בכל אחת מהפונקציות הכלולות במדפסות אלה על מנת לבחור את המכשיר הייעודי הטוב ביותר.


ברור כי עלותה של מדפסת משולבת גבוה יותר מאשר של מדפסת רגילה שמשמשת רק להדפסה אבל היא ודאי זולה יותר מאשר רכישה בנפרד של מדפסת, מכונת צילום, סורק ומכשיר פקסימיליה.


הואיל ומדובר במכשיר שמבצע פעולות חשובות ביותר נדרשת בחירה מושכלת של מכשיר איכותי ממקום אמין שניתן לקבל בו ייעוץ ושירות תמיכה שוטף.

הרשמה לניוזלטר
אתר טבעון שולח אליכם את כל האירועים בטבעון והסביבה.
לוח האירועים מתעדכן באופן קבוע ויומיומי.הירשמו לקבלת הניוזלטר החודשי שלנו ותהנו!!
להרשמה לחצו כאן

מעונין/ת לפרסם מודעה באתר באחד מלוחות המודעות שלנו?

יש למלא את הטפסים המופיעים בדפים השונים באתר בפרטים מדויקים.

פרסום המודעה יעשה בשעות הקרובות אחרי שליחתה.

בהצלחה, צוות האתר.

לפרטים נוספים במייל

iris@tivon.co.il


בעמק - כדי לדעת מה קורה

דף הבית | אמנותבילוי ופנאיאינדקס עסקים |  ירוקלוח מודעותלוח ארועיםלגור בטבעוןגוף נפשיהדות | צור קשר | סרטים בטבעון הופעותהצגותקרית טבעון | דרושים בקרית טבעון | אתרים מומלצים

© כל הזכויות שמורות לפורטל טבעון, טבעונט, החיבור הטבעי לרשת, בניה, ניהול וקידום אתרים ועסקים באינטרנט | איריס פלג

Tivonet

a>