22/08/2017
 


 

לוח מחיק - שימושי לבית ולמשרד

יש משהו בלוח המחיק שהפך אותו לאמצעי הלימוד העיקרי באוניברסיטאות בכל העולם. משהו בלוח הירקרק עליו היינו כותבים באמצעות גיר בשנים הראשונות ללימודים לא הצליח להגיע לרמה של הלוח המחיק. כעת ניתן להדגיש את התוכן הכתוב באמצעות שילוב צבעים, ולהעביר כמות גבוהה של תוכן - מבלי להזדקק למקרן ושקפים או מצגות מוכנות מראש. והגיר? הוא שייך לתקופה אחרת בה לא פחדנו ללכלך את המכנס השחור המחויט...


לכתוב ולמחוק - לא רק באקדמיה אלא גם במשרד


אתם מעבירים שורה של הכשרות לעובדי החברה, ועדיין מתעקשים להכין מצגת פאואר פוינט מושקעת? לא כל פגישה מצדיקה מצגת, ולעתים הדרך היעילה ביותר מבחינת ניצול הזמן היא דווקא שימוש בתוכן המומחש על גבי לוח מחיק. נקודות שרציתם לציין מראש, בנוסף לתשובות לשאלות שעולות בישיבה - כל אלה נכתבים במהירות על ידכם, ומועתקים מהלוח על ידי הקולגות או העובדים הכפופים לכם.


לשימוש בכל לוח מחיק יש יתרון אחד בולט במהלך הישיבה. התוכן הכתוב עליו לא יישאר לעולם, וגם לא יועבר באי-מייל בעתיד. עובד שלא היה מרוכז בישיבה מאבד תוכן חשוב, ולכן כאשר אתם משתמשים בלוח מחיק אתם שומרים את כל הפוקוס עליכם.

 

הטיפ שלנו: כל הקניות במקום אחד - בלוח המחיק ליד המקרר


סבון כביסה, או תבלין אהוב. תמיד יש מוצר אחד ששוכחים כשהולכים לקניות. זה לא מוצר שקונים מדי שבוע, ומחכים שיגמר. לוח מחיק מאפשר לכם לבנות לאורך השבוע את רשימת הקניות הבאה. מחקרים הוכיחו, כי כאשר יוצאים עם רשימה מסודרת מוציאים פחות בכל קניה בחנויות מוצרי המזון, וכמובן - לעולם לא תשכחו דבר. כותבים על לוח מחיק - מצלמים בנייד לפני שיוצאים - וחוזרים עם כל המוצרים שרציתם - לא פחות ולא יותר.

הרשמה לניוזלטר
אתר טבעון שולח אליכם את כל האירועים בטבעון והסביבה.
לוח האירועים מתעדכן באופן קבוע ויומיומי.הירשמו לקבלת הניוזלטר החודשי שלנו ותהנו!!
להרשמה לחצו כאן

מעונין/ת לפרסם מודעה באתר באחד מלוחות המודעות שלנו?

יש למלא את הטפסים המופיעים בדפים השונים באתר בפרטים מדויקים.

פרסום המודעה יעשה בשעות הקרובות אחרי שליחתה.

בהצלחה, צוות האתר.

לפרטים נוספים במייל

iris@tivon.co.il


בעמק - כדי לדעת מה קורה

דף הבית | אמנותבילוי ופנאיאינדקס עסקים |  ירוקלוח מודעותלוח ארועיםלגור בטבעוןגוף נפשיהדות | צור קשר | סרטים בטבעון הופעותהצגותקרית טבעון | דרושים בקרית טבעון | אתרים מומלצים

© כל הזכויות שמורות לפורטל טבעון, טבעונט, החיבור הטבעי לרשת, בניה, ניהול וקידום אתרים ועסקים באינטרנט | איריס פלג

Tivonet

a>