22/08/2017
 


 

מגהץ בעידן החדש

בגדים נקיים ומגוהצים הם חלק בלתי נפרד מההופעה שלנו. הם מעידים על ניקיון ואסתטיקה, על טעם טוב וגם על היגיינה. קיימים בשוק סוגים שונים של מגהצים. העיקריים שבהם הם מגהץ אדים ומגהץ קיטור.


בין השיקולים לבחירת מגהץ בעידן החדש: סוג הבד המיועד לגיהוץ, מחירו, ההספק, נוחות השימוש, מידת הבטיחות ועוד. מי שנדרשים לגיהוץ מהיר עשויים להעדיף מגהץ אדים, אשר מיכל המים המצורף אליו מצוי מעל לגוף החימום היוצר אדים שנפלטים מחורים הממוקמים בתחתית המגהץ. מחירו זול ביחס למחיר מגהץ קיטור, כדוגמת מגהץ טפאל, אשר המים נמצאים במיכל נפרד, הזורמים, לאחר חימומם, אל המגהץ באמצעות צינור. סוג זה מתאים במיוחד לבדים גסים ועבים. לחץ גבוה של אדים מרכך אותם ובכך מקל על גיהוצם.


בכל חנות מוצרי חשמל תוכלו למצוא, כמשוער, מגהצים שונים. רצוי ומומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת לאפיין ולהגדיר את סוגי הבדים והבגדים המיועדים לגיהוץ, כמותם, אופן השימוש שלכם במגהץ וציפיותיכם ממנו. רצוי לבחור מגהץ שהספקו הוא 2000 ואט לכל הפחות. אם יש לכם בדים עבים וגסים רבים, רצוי להעדיף מגהץ קיטור, אשר תפוקת האדים שלו גבוהה באופן משמעותי מתפוקת האדים של מגהצי אדים.


בכל סוג של מגהץ שתבחרו נדרשת נקיטת אמצעי זהירות קפדניים. אסור לגהץ, כמובן, על יד ילדים קטנים. הנזק ממגהץ עלול להיגרם לא רק מהחום הרב שלו אלא גם ממשקלו, לכן בין השיקולים לבחירת המגהץ צריכה להילקח בחשבון גם נוחות השימוש בו.

 

מבחר מגהצים גדול יאפשר לכם לבחור את המכשיר המתאים לכם ביותר בהינתן תכונותיו ומאפייניו השונים ולאחר בחינת הייחוד שלו והשוני שלו לעומת מכשירים אחרים. יהיה סוג המגהץ שתבחרו אשר יהיה, חשוב לדעת שלא מדובר במותרות אלא במוצר צריכה בסיסי.

הרשמה לניוזלטר
אתר טבעון שולח אליכם את כל האירועים בטבעון והסביבה.
לוח האירועים מתעדכן באופן קבוע ויומיומי.הירשמו לקבלת הניוזלטר החודשי שלנו ותהנו!!
להרשמה לחצו כאן

מעונין/ת לפרסם מודעה באתר באחד מלוחות המודעות שלנו?

יש למלא את הטפסים המופיעים בדפים השונים באתר בפרטים מדויקים.

פרסום המודעה יעשה בשעות הקרובות אחרי שליחתה.

בהצלחה, צוות האתר.

לפרטים נוספים במייל

iris@tivon.co.il


בעמק - כדי לדעת מה קורה

דף הבית | אמנותבילוי ופנאיאינדקס עסקים |  ירוקלוח מודעותלוח ארועיםלגור בטבעוןגוף נפשיהדות | צור קשר | סרטים בטבעון הופעותהצגותקרית טבעון | דרושים בקרית טבעון | אתרים מומלצים

© כל הזכויות שמורות לפורטל טבעון, טבעונט, החיבור הטבעי לרשת, בניה, ניהול וקידום אתרים ועסקים באינטרנט | איריס פלג

Tivonet

a>