22/08/2017
 


 

תושבי טבעון הגנו על צבע רכבכם משלשלת ציפורים עם ננו טכנולוגיה

קריית טבעון ממוקמת באחד האזורים היפים והפוריים של מדינת ישראל, האזור בורך בצמחיה יפה וסבוכה, מקורות מים רבים וכמות בלתי מבוטלת של עצים. כל אלו הם מקור בלתי נלאה לציפורים מסוגים שונים ומגוונים ועם כל היופי והכיף בטבע המקסים הזה שסובב אותנו המכוניות שלנו סופגות נזק עצום כתוצאה מכך.


כמה מכם תושבי טבעון מכירים את התופעה של שלשלת הציפורים שמרוחה על הרכב בכל פעם שאתם מחנים אותו מחוץ לבתיכם? כמה מכם ניסה להוריד את השלשלת הזו מהרכב אחרי שהיא התייבשה מספר שעות? שלשלת הציפורים היא לא רק מגילה באופן ויזואלי על הרכב אלא גם גורמת לו לנזק משמעותי על ידי כך שהחומציות הגבוה שקיימת בצואת הציפורים פוגעת בשכבות הצבע וגורמת לדהייתו ולעיתים גם להתקלפותו.


איך מגנים על צבע הרכב בפני שלשלת הציפורים?


ובכן בכדי למנוע מהשלשלת לפגוע ישירות ברכב תוכלו אך ורק לכסות אותו עם כיסוי רכבים מתאים אך הפעולה הזו לרוב לא תחזיק מעמד זמן רב מידי אנשים בהתחלה מתמידים אך לאחר תקופה קצר מתייאשים ומפסיקים לכסות את הרכב במיוחד אם הרכב נמצא בשימוש מספר רב של פעמיפ ביום.


אז כמו שהבנו למנוע משלשלת הציפורים לנחות על האוטו אנחנו כנראה לא נוכל למנוע אבל להגן על הצבע מפני אותה שלשלת נוכל בהחלט על ידי שכבת הגנה דוחה נוזלים ושמנים בטכנולוגיית ננו, ספריי הגנה שעולה בסה"כ 189 ₪ יוצר שכבה מעל צבע הרכב ומגן עליו מהחומציות הגבוה של צואת הציפורים וגם מפני קרני השמש החזקות.


ניתן לרכוש את המוצר בכתובת הבאה: http://www.nanoprotection.co.il/ציפוי-ננו-לרכב/


ספריי הגנה לרכבים מטכנולוגיית ננו


נוזל הגנה מטכנולוגיית ננו כבר נמצא בשימוש רחב מיימדים מספר שנים, עושים בו שימוש בכדי להגן על בדים מפני מים, נוזלים אחרים ושמנים, למנוע חדירת נוזלים לבטון, להגן על מסכי טלפונים וצגי שעונים ופעולות רבות נוספות, הנוזל למעשה יוצר שכבת הגנה הידרופובית (דוחה מים ונוזלים שונים כולל שמנים) בלתי ניראת לעין שמחזיקה מעמד גם בתנאים קיצוניים מספר חודשים. ספריי ההגנה לרכבים מטכנולוגיית ננו מכיל בתוכו גם דרגה גבוה של מסנני UV אשר מונעים מהשמש החזקה בישראל לפגוע בצבע הרכב.


הפעולה של אותה שכבת הגנה בפני שלשלת הציפורים תהיה בכך שצואת הציפורים לא תנחת ישירות על צבע הרכב אלא על שכבת ההגנה שלו ותמנע מהחומציות הגבוה להגיע אל צבע הרכב. כמו כן את שלשלת הציפורים יהיה קל מאד להסיר מהרכב כיוון וחומר הננו דוחה את השלשלת ולא מאפשר לה להתיישב ולהתקשות על המשטח, כל שתצטרכו לעשות הוא להעביר ניגוב קל או שפריץ של מים וצואת הציפורים גם אם היא כבר קשה תיפול בקלות ובמהירות מהרכב (בניגוד לשלשת ציפורים שהתקשתה על רכב ללא הגנת ננו).

הרשמה לניוזלטר
אתר טבעון שולח אליכם את כל האירועים בטבעון והסביבה.
לוח האירועים מתעדכן באופן קבוע ויומיומי.הירשמו לקבלת הניוזלטר החודשי שלנו ותהנו!!
להרשמה לחצו כאן

מעונין/ת לפרסם מודעה באתר באחד מלוחות המודעות שלנו?

יש למלא את הטפסים המופיעים בדפים השונים באתר בפרטים מדויקים.

פרסום המודעה יעשה בשעות הקרובות אחרי שליחתה.

בהצלחה, צוות האתר.

לפרטים נוספים במייל

iris@tivon.co.il


בעמק - כדי לדעת מה קורה

דף הבית | אמנותבילוי ופנאיאינדקס עסקים |  ירוקלוח מודעותלוח ארועיםלגור בטבעוןגוף נפשיהדות | צור קשר | סרטים בטבעון הופעותהצגותקרית טבעון | דרושים בקרית טבעון | אתרים מומלצים

© כל הזכויות שמורות לפורטל טבעון, טבעונט, החיבור הטבעי לרשת, בניה, ניהול וקידום אתרים ועסקים באינטרנט | איריס פלג

Tivonet

a>