22/08/2017
 


 

רוצה לשדרג את הבית? הכתבה הזו בשבילך

את לא היחידה שנמאס לה מהספה בסלון, מהצבע של הקירות בחדרי השינה ומהברז שנוזל במטבח. מצד שני, אין סיבה שתיקחי הלוואה בשביל לשדרג את הבית ויש לפחות כמה טיפים שיעזרו לך להשיג את המטרה בקלות ובמהירות


שיפוץ ממוצע של בתים פרטיים בישראל נמשך 12-27 ימים ומתבצע אחת ל-5-10 שנים. את השיפוץ אנחנו בדרך כלל בוחרות לנצל כדי להחליף את כל הרהיטים, לשנות לגמרי את העיצוב ולקנות מכשירי חשמל חדשים למטבח ולחדרי השירות. יחד עם זאת, לפעמים מתעורר צורך לשדרג את הבית בלי שדרוג מאסיבי ובלי הוצאות של עשרות אלפי שקלים. השאלה היא איך עושים זאת בצורה נכונה ובמה כדאי להתמקד.


רוצה גם כן לשדרג את הבית כי נמאס לך מהמראה הקיים? קבלי 5 טיפים להשגת המטרה במינימום מאמץ:


1. החליפי רק את הריפוד של הספות

הספה היא הרהיט המרכזי בסלון ומוקד תשומת הלב של כל בני המשפחה והאורחים. בשביל לשדרג את הבית תוכלי לקנות ספות חדשות, או לחילופין רק להחליף את הריפוד. החלפת הריפוד מתבצעת על ידי אנשי מקצוע ולא אמורה לגזול ממך זמן יקר.

 

2. הוסיפי תמונות חדשות

תמונות חדשות על הקירות יכניסו משב רוח מרענן לבית. אם את מאלה שאוהבות לפתח תמונות ולהצמיד אותן למקרר או לויטרינה, הגיע הזמן שתעשי סיבוב על התמונות הקיימות ותבדקי איזה מתוכן לא רלוונטיות. קחי תמונות חדשות של הילדים והמשפחה וכך תוכלי לשדרג את הבית באופן מיידי.

 

3. הדביקי טפט על הקירות

טפטים הם פתרון מצוין לעיצוב מחדש של בתים פרטיים. ניתן כיום להשיג את הטפטים בכל הגדלים, הדגמים והעיצובים ולשלב אותם כחיפוי קיר גם במטבח או בחדרי השירות. קל מאוד לנקות את הטפטים והם לא צוברים כתמי שומן ולכלוך גם סיד וצבע.

הדבקת הטפטים יכולה להתבצע באופן עצמאי או על ידי אנשי מקצוע. בנוסף, יהיה לך קל יותר להחליף את הטפטים אחת לתקופה מסוימת מאשר לשבור קירות בשיפוץ יסודי.

 

4. הכניסי תאורה טבעית

נסי להכניס כמה שיותר תאורה טבעית לתוך חלל הפנים של הבית. זה יעזור לך לשדרג את המראה הקיים ואפילו לחסוך בהוצאות חשמל.

תוכלי למשל לוותר על הווילון הישן בסלון כדי לדאוג שקרני שמש יחדרו ישר לתוך הבית, או לבנות חלון חדש במקומות חשוכים. קחי בחשבון שבניית חלון כרוכה בהוצאה כספית גבוהה יחסית, אך היא צפויה לשדרג את ערך הנכס גם בטווח הארוך.

 

5. רכשי מוצרי חשמל מודרניים למטבח

מוצרי החשמל חשובים מאוד לעיצוב של המטבח ולפיכך גם למראה של כל הבית. בשביל לשדרג את המטבח והבית תוכלי לרכוש מוצרי חשמל מודרניים ומעודכנים. אלו בדרך כלל מוצרי חשמל מעוצבים בצבעים מטאליים ועם נוכחות.

הרשמה לניוזלטר
אתר טבעון שולח אליכם את כל האירועים בטבעון והסביבה.
לוח האירועים מתעדכן באופן קבוע ויומיומי.הירשמו לקבלת הניוזלטר החודשי שלנו ותהנו!!
להרשמה לחצו כאן

מעונין/ת לפרסם מודעה באתר באחד מלוחות המודעות שלנו?

יש למלא את הטפסים המופיעים בדפים השונים באתר בפרטים מדויקים.

פרסום המודעה יעשה בשעות הקרובות אחרי שליחתה.

בהצלחה, צוות האתר.

לפרטים נוספים במייל

iris@tivon.co.il


בעמק - כדי לדעת מה קורה

דף הבית | אמנותבילוי ופנאיאינדקס עסקים |  ירוקלוח מודעותלוח ארועיםלגור בטבעוןגוף נפשיהדות | צור קשר | סרטים בטבעון הופעותהצגותקרית טבעון | דרושים בקרית טבעון | אתרים מומלצים

© כל הזכויות שמורות לפורטל טבעון, טבעונט, החיבור הטבעי לרשת, בניה, ניהול וקידום אתרים ועסקים באינטרנט | איריס פלג

Tivonet

a>