22/08/2017
 


 

דירות למכירה בקרית מוצקין - 3 סיבות שתרצו לבוא לראות

קרית מוצקין נחשבת לאחת מהקריות הצעירות יותר ברוחן, בעיקר, משום שהיא מקפידה להתחדש כל הזמן בפרויקטי מגורים חדשים. בצד שכונת מוצקין הוותיקה, אשר עדין משמרת את הרוח הקלאסית של הקריה הזו, בשכונות החדשות יותר, נראה כאילו כל הזמן עסוקים שם בלבנות, להרחיב, להנגיש, להתחדש. בתי ספר, גני ילדים, פארקי שעשועים ועוד, קרית מוצקין המתחדשת איננה נחה לדקה, כשהמוטיב החוזר הוא הזרמת דם חדש וצעיר יותר.


דירות למכירה בקרית מוצקין - למי הן מיועדות?


למרות שישנן הרבה סוגי דירות למכירה בקרית מוצקין, רוב הפרויקטים החדשים הנבנים בה מיועדים לזוגות צעירים ולמשפחות בעלות ילדים, והסביבה נותנת לכך את הרקע המתאים. למשל, סביבות ירוקות זרועות מדשאות, מבחר בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכוניים, מרכזי פעילות לשעות הפנאי ושפע של תחבורה זמינה. מגמת הבניה הקבלנית החדשה - בניית שכונה שלמה כיחידה מיני-מוניציפאלית אחת, הכוללת מרכז קניות ושירותים אחרים זמינים ונגישים, אף היא איננה פוסחת על קרית מוצקין, וכבר ניתן לראות פרויקטים כמו משכנות אמנים, המושכים אליהם את תשומת ליבם של מתגוררים-לעתיד רבים, הבודקים את הקונספט החדש ובוחנים את התאמתו לאורח חייהם ולנתוניהם הפרטניים.


לקריות חיים משלהן


הקריות, שעד לפני זמן לא רב נחשבו ל"חצר האחורית" המנומנמת של הכרך הגדול הסמוך, חיפה, פיתחו לעצמן צביון משלהן, בלי צורך לטרטר את הגרים בהן לחיפה לצורך עבודה, קניות או בילוי. עיבוי ציר בצ'ק פוסט בואכה עכו במרכזי קניות גדולים (כמו חוצות המפרץ), בחנויות ובבתי עסק, יצר אינספור מקורות תעסוקה לדיירי הקריות. מה גם, שכיום, המטרונית, הרכבת ותחנת האוטובוסים מרכזית המפרץ, הפכו את הנסיעה מהקריות ואליהן לקלות, נוחות ומהירות, כמו שהן אמורות היו להיות כבר מזמן.


לאחוז בקריות משתי קצותיהן


הקריות כולן, ובכללן קרית מוצקין מתפתחות במהירות. פרויקטים מוקמים בקצב מהיר והדירות בהם נחטפות, עוד בטרם היזם/קבלן מספיקים לפרסם אותם כהלכה. נראה כי אנשים מכל רחבי הארץ צמאים למקום מגורים שמספק הכל. זה לא מפתיע, כי מצד אחד, קיימים שירותים עירוניים, מוסדות חינוך, תעסוקה ומקומות בילוי, ומצד שני, ישנם סביבת חיים איכותית, סוג של תחושה קהילתית שכונתית, מדשאות ירוקות והרבה פחות "אפור" ומפויח ממה שאנחנו פוגשים בערים גדולות.


לסיכום:


ציינו כאן מספר סיבות בולטות לכך כי דירות למכירה בקרית מוצקין נחשבות ללהיט בנוף הנדל"ן הישראלי, אבל אלו הן סיבות אובייקטיביות, חיצוניות ו"קרות". סביר להניח כי לכל אחד מהגרים בקריה המתחדשת הזו, הוותיקים והחדשים, ישנה הסיבה ה"מנצחת" משלו, שהיא זו הגורמת לו לעבור (או להמשיך) לגור באזור. עבור אחד - זו יכולה להיות האוכלוסייה האיכותית, עבור אחר - קרבתו של החי פארק, ועבור השלישי - היכל התיאטרון החדיש והמתקדם הנמצא בתחומה. כל אחד וסיבתו עימו, וגם הסיבות שלכם למעבר תהיינה הנכונות ביותר עבורכם.

 

הרשמה לניוזלטר
אתר טבעון שולח אליכם את כל האירועים בטבעון והסביבה.
לוח האירועים מתעדכן באופן קבוע ויומיומי.הירשמו לקבלת הניוזלטר החודשי שלנו ותהנו!!
להרשמה לחצו כאן

מעונין/ת לפרסם מודעה באתר באחד מלוחות המודעות שלנו?

יש למלא את הטפסים המופיעים בדפים השונים באתר בפרטים מדויקים.

פרסום המודעה יעשה בשעות הקרובות אחרי שליחתה.

בהצלחה, צוות האתר.

לפרטים נוספים במייל

iris@tivon.co.il


בעמק - כדי לדעת מה קורה

דף הבית | אמנותבילוי ופנאיאינדקס עסקים |  ירוקלוח מודעותלוח ארועיםלגור בטבעוןגוף נפשיהדות | צור קשר | סרטים בטבעון הופעותהצגותקרית טבעון | דרושים בקרית טבעון | אתרים מומלצים

© כל הזכויות שמורות לפורטל טבעון, טבעונט, החיבור הטבעי לרשת, בניה, ניהול וקידום אתרים ועסקים באינטרנט | איריס פלג

Tivonet

a>