22/08/2017
 


 

דירות למכירה בקריות: 4 סיבות לכך שהן חלופת דיור טובה

הבניה ברחבי הארץ בשיא תנופתה. בכל יום, אנחנו שומעים על פרויקט חדש המוקם בעיר X או בישוב Y, קורץ, נוצץ, ומפתה אותנו, המעוניינים ברכישת דירה, לבוא ולבחון את האופציה לגור שם. הקריות הצפוניות, המצויות באזור חיפה, מהוות אף הן, על שלל אפשרויותיהן החדשות, חלופת דיור מעניינת, במיוחד לזוגות צעירים או משפחות עם ילדים.


דירות למכירה בקריות נמצאות בסביבה ירוקה יותר

 

אם אתם גרים כיום בעיר גדולה, רווית רעש, עשן, פיח וצפופה להפליא, הרוח הפסטורלית-קמעה של דירות למכירה בקריות עתידה לקסום לכם. נכון, מדובר בערים לכל דבר, אבל ההקפדה שם על ריאות ירוקות, מדשאות, פארקים, חורשות וכיו"ב, היא חלק מהתכנון, ומוטמעת בתוכניות בניין העיר. רק לעיתים נדירות תוכלו למצוא שם דירות למכירה בקריות הנמצאות בתוך "מפלצות" בטון אדירות ואפורות, ואם ישנן כאלה, סביר להניח כי הן שריד לתקופות בניה ישנות יותר, ועתידות, ככל הנראה, להעלם.


שפע מוסדות חינוך ותעסוקה לשעות הפנאי לילדים


משפחות הכוללות ילדים חייבות להתחשב בכך בעת בחירת מקום המגורים שלהן, ומבחינה זו, לקריות יש קלף מנצח ביד. היות ומדובר באשכול של ישובים צמודים, מבחר בתי הספר וגני הילדים הוא גדול, וכך גם הפארקים, גני השעשועים, מרכזי הפעילות, המתנ"סים וכן הלאה. לכל היותר, אם בקריה בה אתם גרים לא מצאתם פארק שעשועים הקולע לטעמכם ולדרישותיכם, במרחק שני רחובות, בקריה הסמוכה, בטוח קיים אחד כזה.


תחבורה נגישה, זורמת ושוטפת


מרכזית המפרץ, קווי הרכבת וקווי מטרונית אשר צמחו והתפתחו בעשורים האחרונים הופכים את ההתנהלות בתחב"צ בתוך הקריות עצמן ומהעיר חיפה ואליה לקלה ומהירה. תחנות האוטובוס ממוקמות במרחק לא רב האחת מהשנייה ותדירות הגעתם של האוטובוסים גבוהה. הכביש הראשי (שד' ההסתדרות, כביש חיפה עכו) מרכז בתוכו את התחנות של הקווים הבינ-עירוניים, אשר לחלקם תחנות גם בתוך הקריות עצמן.

 

שפע של מקומות בילוי ותעסוקה


עיבוי ציר הצ'ק פוסט בשלושה העשורים האחרונים במרכזי קניות, בתי עסק ומשרדים, הביא לכך כי תושבי הקריות אינם צריכים לחפש מקומות עבודה רחוקים בעכו או בחיפה, אלא יכולים למצוא אחת כזו לאורך הציר, באחד ממאות ואלפי הגופים העסקיים הנמצאים שם. עובדי הצווארון הכחול יוכלו למצוא ללא קושי עבודה באחד מהמפעלים שבאזור התעשייה שבקריות, ואילו אנשי ההייטק יוכלו להתמקד בחיפושיהם בארגונים שבאזור תפן, פארק התעשיות שביקנעם, אזור מת"מ בחיפה ובחממות האחרות המתרבות באזור.


לסיכום:


ישנן סיבות רבות וטובות לגור בקריות - הסביבה הירוקה, המרקם האנושי, שפע מקומות בילוי, שפע מוסדות חינוך, אפשרויות תעסוקה, נגישות גבוהה לתחבורה הציבורית וכד'. האמת היא, שמעל לכל הנתונים ההגיוניים והטכניים הללו, הקריות הן מקום נפלא לחיות בו ולגדל בו ילדים בריאים, הנהנים מאוויר צח בצד הנאה משירותים עירוניים כעיר גדולה לכל דבר.

 

הרשמה לניוזלטר
אתר טבעון שולח אליכם את כל האירועים בטבעון והסביבה.
לוח האירועים מתעדכן באופן קבוע ויומיומי.הירשמו לקבלת הניוזלטר החודשי שלנו ותהנו!!
להרשמה לחצו כאן

מעונין/ת לפרסם מודעה באתר באחד מלוחות המודעות שלנו?

יש למלא את הטפסים המופיעים בדפים השונים באתר בפרטים מדויקים.

פרסום המודעה יעשה בשעות הקרובות אחרי שליחתה.

בהצלחה, צוות האתר.

לפרטים נוספים במייל

iris@tivon.co.il


בעמק - כדי לדעת מה קורה

דף הבית | אמנותבילוי ופנאיאינדקס עסקים |  ירוקלוח מודעותלוח ארועיםלגור בטבעוןגוף נפשיהדות | צור קשר | סרטים בטבעון הופעותהצגותקרית טבעון | דרושים בקרית טבעון | אתרים מומלצים

© כל הזכויות שמורות לפורטל טבעון, טבעונט, החיבור הטבעי לרשת, בניה, ניהול וקידום אתרים ועסקים באינטרנט | איריס פלג

Tivonet

a>