22/08/2017
 


 

צבעי הלקים השולטים בקיץ 2017

אם אתן רוצות להיות אופנתיות ולהתחבר לצבעי הלקים ששולטים בקיץ 2017 צפויה לכן עבודה. הסיבה היא שבקיץ הזה אין גוון אחד שנחשב לאופנתי אלא מספר של צבעים, גוונים ותתי-גוונים. מיד נפרט עוד בנושא זה, אבל הודות למגוון הרחב קבלו המלצה ראשונה:


אם את קוסמטיקאית, פדיקוריסטית או בונת צפורניים כדאי שתצטיידי במעמד ללקים שכולל 8 מגשים, מתקן קיר ללקים שכולל 6 או 8 מגשים, מתקן נייד ללקים, בתיק לקים קשיח ומהודר או במתקן לק שולחני שמשלב שני יתרונות: גם יופי וגם נוחות. מעמד ללקים יכול להכיל כמות לקים גדולה במיוחד כך שהוא נותן מענה לכל הדרישות, למשל, כלות שמעוניינות בלק בהיר ואלגנטי, צעירות שמעוניינות בלקים ניאונים ונשות עסקים שמעוניינות בלקים בצבעים קלאסים.


אז איזה צבעי לקים יעשו לנו את הקיץ?


דבר ראשון כדאי שתדעי שהקיץ, המראה הטבעי הוא כבר ממש לא. אמנם הבסיס הוא צפורניים בגוונים בהירים וטבעיים, אבל לכך מתווספות נגיעות של צבע נועז כמו ירוק מטאלי להוספת עניין וחיות ללוק באמצעות פסים ושרטוטים שונים. הטרנד העכשווי הם משחקי קווים גאומטרים, רשתות ועוד. או במילים אחרות, הציפורניים שלך כבסיס למשחק איקס עיגול.


טרנד נוסף שהתחיל עוד בחורף הוא הטרנד הלבן אבל זה רק נראה פשוט.לקים לבנים נחשבים קשים יותר למריחה באופן אחיד אבל לנו יש פתרון: פשוט מרחי שכבה דקה של הלק הלבן ואחריה שכבה עבה יותר. שדרוג של הטרנד הזה מגיע גם לתחום הפרנץ' והוא מקבל טויסט, שנוי מיקום הפרנץ' מקצה הציפורן לאמצעה והוספת צבעים נוספים. פה תחשבי למשל על ארטיק רמזור.


שני טרנדים נוספים וסותרים הם הטרנד הורוד והטרנד המטאלי. הטרנד הורוד כשמו כן הוא ואין צורך להכביר מילים אז נתמקד בטרנד המטאלי. טרנד זה קצת מבלבל: אין מדובר בצבעים בסגנון הבי-מטאל אלא בגימור של מאט על הלקים. כמובן שניתן לשלב אבל זה כבר באחריותכן.

הרשמה לניוזלטר
אתר טבעון שולח אליכם את כל האירועים בטבעון והסביבה.
לוח האירועים מתעדכן באופן קבוע ויומיומי.הירשמו לקבלת הניוזלטר החודשי שלנו ותהנו!!
להרשמה לחצו כאן

מעונין/ת לפרסם מודעה באתר באחד מלוחות המודעות שלנו?

יש למלא את הטפסים המופיעים בדפים השונים באתר בפרטים מדויקים.

פרסום המודעה יעשה בשעות הקרובות אחרי שליחתה.

בהצלחה, צוות האתר.

לפרטים נוספים במייל

iris@tivon.co.il


בעמק - כדי לדעת מה קורה

דף הבית | אמנותבילוי ופנאיאינדקס עסקים |  ירוקלוח מודעותלוח ארועיםלגור בטבעוןגוף נפשיהדות | צור קשר | סרטים בטבעון הופעותהצגותקרית טבעון | דרושים בקרית טבעון | אתרים מומלצים

© כל הזכויות שמורות לפורטל טבעון, טבעונט, החיבור הטבעי לרשת, בניה, ניהול וקידום אתרים ועסקים באינטרנט | איריס פלג

Tivonet

a>