26/09/2017
 
 

בחגים האלה תלבשו לבן

תקופת החגים מתקרבת ויחד איתה ארוחות משפחתיות שבהן הילדים יתלכלכו וגם אתם לא ממש תצליחו לשמור על החולצה לבנה. אז מה הפתרונות ואיך מסירים כתמים מבגדים לבנים? הנה כל הטיפים החשובים


בגד לבן מייצג אירוע חגיגי ואין פלא שבתקופה הקרובה אנחנו עומדים להוציא מהארון את כל הקולקציה הבהירה של הילדים והמשפחה. זה יתחיל עם ארוחת החג של ראש השנה וימשיך עד ערב שמחת תורה, אבל השאלה הכי מעניינת היא כיצד מונעים מהם לצבור כתמים. אין ילד שלא מתלכלך בארוחת החג ולמען האמת, גם אנחנו המבוגרים לא תמיד מצליחים לשמור על הבגדים לבנים וצחים.

 

לכל כתם יש מאפיינים משלו. הסרת כתמי שמן מתבצעת על ידי התזת תרסיס מסיר כתמים לפני הכביסה, השהייה של שעה לפחות ולאחר מכן כביסה כרגיל. לעומת זאת, כתמי יין אדום ניתן לסתור עם טיפת יין לבן שבטוח יהיה זמין עבורכם בארוחת החג. אחרי שתגיעו הביתה תוכלו לבצע כביסה יסודית יותר ולהתמקד בכתמים שהתעקשו להישאר.  


כללים לכביסה נכונה במכונה


קודם כל, צריך להכיר את מהלך העניינים המומלץ להסרת כתמים מבגדים לבנים ולאמץ מספר כללי מפתח. יש להשרות את הבגדים בקערה או גיגית מלאה במים מיד לאחר שחוזרים הביתה מארוחת החג ולשפוך פנימה חצי כוס אקונומיקה וחצי כוס אבקה למדיח כלים. כאן תגלו את היתרונות של בגדים לבנים, כי הרי אין סיכוי שהם יתבהרו עוד יותר – אלא אם לא מדובר בבגד לבן אלא בתחליף אפור.

 

לאחר מכן יש לערבב את הבגדים בעזרת כף עץ בלבד ולהניח אותם בצד למשך שעה. בהמשך מרוקנים את המים מהגיגית, מכניסים אותם לתוך מכונת כביסה ומתחילים פעולה כרגיל. התוצאה תדהים אתכם ותאפשר לכם להמשיך להשתמש בבגדים הלבנים גם בארוחות החג הבאות.


עזרה ראשונה להסרת כתמים


יש גם מספר טיפים לעזרה ראשונה להסרת כתמים שאותם תוכלו ליישם עוד במהלך ארוחת החג ומיד אחרי שתזהו את הכתם הסורר על החולצה של הילד. קחו בחשבון שכל כתם קל יותר להסרה ככל שמטפלים בו קרוב לזמן שבו הוא נוצר, לכן אין סיבה להמתין. השתדלו לא להשאיר בגדים מוכתמים בסל הכביסה ואל תכניסו לבוש מוכתם למייבש עד שאתם לא מוודאים שהסרתם את הכתם.

 

קחו איתכם לארוחת החג תכשירי ניקוי להסרת כתמים מבגדים לבנים ושימו אותם בתיק. זה יכול להיות ספריי, מטלית או מגבון ייעודי ואפשר להשתמש בהם גם על בגדים של מבוגרים בלי חשש. עם זאת, יש לוודא התאמה של חומרי הניקוי לסוג הבד וניתן לעשות זאת בפינה נסתרת. בנוסף, זכרו שחומרים שמכילים חמצן פעיל לא מתאימים לכל סוגי הבד ולכן השאלה היא לא רק מה הצבע של החולצה אלא גם מאיזה בד היא מיוצרת.

 

 

הרשמה לניוזלטר
אתר טבעון שולח אליכם את כל האירועים בטבעון והסביבה.
לוח האירועים מתעדכן באופן קבוע ויומיומי.הירשמו לקבלת הניוזלטר החודשי שלנו ותהנו!!
להרשמה לחצו כאן

מעונין/ת לפרסם מודעה באתר באחד מלוחות המודעות שלנו?

יש למלא את הטפסים המופיעים בדפים השונים באתר בפרטים מדויקים.

פרסום המודעה יעשה בשעות הקרובות אחרי שליחתה.

בהצלחה, צוות האתר.

לפרטים נוספים במייל

iris@tivon.co.il


בעמק - כדי לדעת מה קורה

דף הבית | אמנותבילוי ופנאיאינדקס עסקים |  ירוקלוח מודעותלוח ארועיםלגור בטבעוןגוף נפשיהדות | צור קשר | סרטים בטבעון הופעותהצגותקרית טבעון | דרושים בקרית טבעון | אתרים מומלצים

© כל הזכויות שמורות לפורטל טבעון, טבעונט, החיבור הטבעי לרשת, בניה, ניהול וקידום אתרים ועסקים באינטרנט | איריס פלג

Tivonet

a>