האם יש לכם כסף שעובד בשבילכם???

האם יש לכם כסף שעובד בשבילכם???

כל מי שענה את התשובה : "לא", שיתעורר ומהר!

הפסח הזה יוצאים מעבדות לחירות.

לא באנו לעולם הזה לעבוד קשה עד יום מותנו. עלינו לעצור לרגע את מרוץ העכברים המטורף בו אנו נמצאים ולעשות השקעות חכמות להגדלת ההון ולהכנסה פאסיבית.

איפה אתם רואים את עצמכם עוד שנתיים? עוד 5 שנים? עוד 10 שנים?

איפה הייתם רוצים לראות את עצמכם עוד שנתיים? עוד 5 שנים? או עוד 10 שנים?

אם קיים פער בין המציאות לבין איך שאני באמת רוצה שהחיים שלי ייראו, זה אומר שצריך להתחיל לעשות משהוא אחר, שונה ולצאת מאזור הנוחות.

אני גדלתי בבית שלא דיברו על כסף. אולי כי זה לא היה מקובל באותה התקופה, אולי בגלל שהורי היו עולים חדשים או סתם בגלל האופי שלהם. כסף היתה מילה גסה.

היום אני חושבת שזה מחובתנו לדבר על "כסף", או יותר נכון אפילו גובל בפשע אם לא מדברים על זה. אף אחד לא דיבר איתי על השקעות, נדל"ן או מינוף. הבנתי את זה לבד בגיל יחסית מבוגר. אבל עדיף מאוחר מאף פעם.

למה חייבים להשקיע? השקעות חכמות מקפיצות ומגדילות לנו את הכספים פי כמה וכמה ואינן תלויות או כרוכות בעבודה שלנו או בזמן שלנו. מי שלא עושה זאת גובל בחוסר אחריות. 

ברור לכם שלא ממש ניתן להגדיל את ההון מפיקדון בבנק שבשיעור תשואה של 4%?
מקופות גמל או במקרה הטוב פנסיה מסודרת. משכורת גבוה ככל שתהיה עדין זה לא מבטיח את העתיד הכלכלי שלנו ושל ילדינו, עלינו לייצר ערוצי הכנסה נוספים. 

אחת הדרכים להגדלת ההון הינה השקעה בנדל"ן.

חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע בכדי לקצר תהליכים ולהימנע מטעויות שיעלו לנו הרבה יותר כסף

רוברט קיוסאקי, מחבר הספר "אבא עשיר אבא עני"  מדבר על המשמעות בביצוע השקעות. הספר הינו ספר חובה בכל בית להורים ולילדים. למי שטרם קרא את הספר אתמצט אותו בקצרה לשלוש נקודות חשובות. רוברט אומר:

1.      העניים עובדים בשביל הכסף בעוד עשירים למדו לתת לכסף לעבוד בשבילם.

2.      מרוץ העכברים - אנשים עובדים למחייתם ומקבלים משכורת. הם יודעים לעשות כל יום את אותו הדבר, לעבוד קשה בשביל  המשכורת ובמקרה הטוב בשביל בונוס. אך מאורח חיים שכזה לא מתעשרים

3.      מינוף – זו הסיבה שאנשים מתעשרים והאחרים לא – על זה אדבר המשך בכתבה הבאה

WARREN BUFFETT אחד האנשים העשירים בעולם אומר:

IF YOU DON’T FIND A WAY TO MAKE MONEY WHILE YOU SLEEP, YOU WILL WORK UNTIL YOU DIE

השקעה בנדל"ן היא דרך טובה לבטחון כלכלי

זוכרים את המוטו שלי? 

העיקר תעשו

האמור לעיל מוגש כאינפורמציה בלבד. אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ השקעות, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה בנדל"ן מכל מין וסוג שהם. כמו כן, אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ אישי, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

חג פסח שמח ושקט לכולנו 
ושכל החטופים ישובו הביתה לשלום אמן

 

מאמרים אחרונים שפורסמו במדור

איזה סוג של משקיעים אתם???
איזה סוג של משקיעים אתם???

לא משקיע כלל, השקעה אחת מספיקה לי או שאני משקיע סדרתי???

מה מבדיל בין עסקת נדל
מה מבדיל בין עסקת נדל"ן טובה למצוינת?

לכל עסקה יש יתרונות וחסרונות. יתכן שלאחד עסקה מסוימת תתאים ולאחר פחות. זה עניין של תוכנית ואסטרטגיה מותאמת אישית  לכל אדם ביחס למטרה, לגיל, להון העצמי, לסיכון שמוכן לקחת ועוד ועוד.

השקעה בקרקע בישראל
השקעה בקרקע בישראל

המאמר החמישי בסדרה של נילי קרן, מתפרסם.  דירה OUT. קרקע IN כבר לא אומרים דירה לכל ילד אלא קרקע לכל ילד.

שימו לב - יש גם כנס בפתח.

נדל
נדל"ן בצל המלחמה ולאחריה

מוזמנים לקרוא את הכתבה שלישית מאת נילי קרן. והפעם על - השפעת מלחמת "חרבות ברזל" על שוק הנדל"ן בישראלהמלחמה החריפה את חוסר הוודאות בשוק הנדלן, הענף איבד נתח משמעותי מכוח האדם ואתרי בניה מחוסרי עובדים, עיריות מתעכבות במתן היתרים וקבלנים סובלים ממצוקת תזרים בשל העדר רוכשים.

אז למה מחירי הנדל
אז למה מחירי הנדל"ן בישראל עולים ועולים???

כבר מזה 20 שנה מגמת מחירי הנדל"ן בעליה מתמדת. גם בשנים שהייתה עצירה, המגמה המשיכה. מאמר שני במדור מומחית הנדל"ן שלנו נילי קרן. 

מדור חדש בנושא נדל
מדור חדש בנושא נדל"ן - נילי קרן

היי לכולם
אני נרגשת לפתוח את הטור הראשון שלנו פה בנושא נדל"ן.
מידי שבועיים אני אעלה תכנים מעולם הנדל"ן: מגמות ואירועים חשובים בשוק הנדל"ן, חוקי יסוד למשקיע, פרדיגמות וניפוץ מיתוסים כמו: "נדלן לעשירים בלבד" או "נדל"ן זה רק למבינים", סוגים ואפיקי השקעות בנדל"ן, תכנון תיק השקעות, מינוף, מיסוי ועוד ועוד. 

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל