הארקה, אדם ואדמה: מחדשים את הבריאות והאיזון בין אדם וטבע

מהי הארקה?- הליכה ברגליים יחפות על אדמה רטובה

הליכה יחפה היא בעצם משהו שמזמן שכחנו, זהו הליך קליטת אלקטרונים חופשיים הזורמים ישירות מאמא אדמה דרך כפות הרגליים שלנו אל כל חלקי גופנו- הרי כף הרגל הינה איבר המשקף את כל חלקי הגוף (זאת אנו מבינים מהרפלקסולוגיה).
חיבור לאנרגיה הטבעית, שלילית ומבריאה של כדה"א מרפא מאוד וחיוני לכל האנשים- לחיבור לטבע ולעצמינו מחדש.
המטענים השליליים האלה יוצרים סביבה ביו-חשמלית פנימית יציבה לתפקוד תקין של כל מערכות הגוף, כאשר עור הגוף וכפות הרגליים הוא המוליך.

הנה כמה יתרונות מדהימים שניתן לקבל מהארקה בלבד-

-         שיפור השינה

-         איזון קצב הפרשת הקורטיזול

-         הפחתת כאב

-         הפחתת מתח

-         הפחתת רדיקלים חופשיים

-         הפחתת קרינת EMF מזיקה.

-         הפחתת צמיגות דם

-         הפחתת דלקתיות

-         הגברת החוסן של מערכת החיסון

-         זירוז ריפוי פצעים

-         הגדלת השתנות קצב הלב

-         הסטת מערכת העצבים האוטונומית (שעובדת עצמאית) מסימפטתית (מתח וסטרס, FFF) לפרא-סימפטתית (רוגע ושלווה ועיכול איכותי)

אז מה אתם עושים עדיין מול המסך?!-
צאו החוצה עכשיו, יחפים, ואפשרו לאנרגיה לזרום אליכם בזמן שהאנרגיות הישנות החיוביות מתנקזות החוצה. קליטת הטבע היא אחד הדברים הטובים ביותר כדי לשמור על בריאותך בכל ההיבטים. היא בשפע לכולם, ללא עלות ובכמות בלתי נדלית!

היא מסופקת ע"י הבריאה באהבה רבה בכל מני סוגי תדרים מבריאים- באויר הצח של חוף הים המלוח, באור השמש, ברחשי הרוח, בקולות הציפורים, בצמחי המרפא, בהליכה פשוטה על אמא אדמה, ובהודיה שלנו כלפי כל אלה!
יש כ"כ הרבה אלמנטים מרפאים סביבנו, אנחנו רק צריכים לקחת אחריות על בריאותנו, להעלות מודעות ע"י למידה, ומיד לגשת ליישם. כמה שזה קל וכיף!
אלה החיים שלנו, זוהי הבריאות שלנו, זו האחריות שלנו, דרך המודעות שלנו, באהבה ובהוקרה שלנו, בשפע תמיד זמין רק לנו...

מצ"ב מאמר מחקרי של פאבמד על הארקה והשפעה חיובית על שיפור מערכת החיסון, מחלות אוטואימוניות, מחלות אורח חיים כרוניות וריפוי פצעים-

אוהבת אתכם המון ומאחלת רק בריאות
המשך יום נפלא
מור ליברמן- תדרים ותודעה 052-5057171

מודעות אחרונות שפורסמו באתר

השתתפות כלכלית משמעותית בטיפול עבור אנשי מילואים ומשפחותיהם

"מגויסים למילואים" משרתות ומשרתי מילואים יקרות.ים! במסגרת תוכנית ״מגויסים למילואים״ - המעטפת הלאומית למשרתות ומשרתי המילואים, נוספו מענים חדשים במיוחד עבורכם.ן ועבור בני משפחותיכם.ן. תנאי הזכאות: אלו השירתו לפחות 30 ימים בצו 8 זכאים להשתתפות חד פעמית של עד 1,500 ש״ח בגין טיפול זוגי ולהשתתפות חד פעמית של עד 1,500 ש״ח בגין טיפול נפשי, בכפוף להגשת קבלות. התשלום יבוצע באמצעות תלוש השכר הצה״לי ב-1 בכל חודש, החל מחודש מרץ, למגישים.ות עד מועד גזירת השכר של החודש הקודם. להגשת בקשה להשתתפות בטיפול נפשי: https://go.idf.il/MilNafshi להגשת בקשה להשתתפות בטיפול זוגי: https://go.idf.il/MilZugi מצורפת איגרת בנושא: https://go.idf.il/o9e9z5m5a3 בשבילכם.ן ועבורכם.ן, אגף כוח האדם

נילי קרן השקעות נדל"ן

חפשו את הכתבה השלישית בסדרה

ריטריט יוגה "השקט הפנימי"

חג הפסח חג הנקיונות אז ניקנו את הבית 🧹 אבל מה עם ניקוין פנימי?? אני מזמינה אותך לריטריט של יומיים שלמים 24-25 חול המועד פסח במקום שנקרא יער המאכל בבית לחם הגלילית (מקום קסום✨🌱)

מירי חכם בן צבי במתחם האמנים בשבת אומנים

במתחם האמנים 'חותם' בשבת אומנים ב 12/4 10:00-15:00 13/4 10:00-19:00

אות קוטור וקומפורט זון מגיעות לטבעון

מזמינה אתכן למכירה ביום שישי ה-28 לאפריל למכירה באווירה מקומית של שתי מעצבות ישראליות עם בגדי אביב יחודיים. אות-קוטור בעיצובה של מרב זימלר עם שמלות וחולצות עם אמירה אישית ושיק.

כיוונון אנרגטי בעקבות ליקוי החמה סדנת מעברים קסומים וטרנסהילינג

סדנת מעברים קסומים וטרנסהילינג שישי 12/4/24 12:30 - 15:30 אולם תנועה, בית יסמין, שער העמקים יהושע מתרגל כוונה, רפואה סינית מ-1989, טרנסהילינג מ-1991, מעברים קסומים מ-1998. בסדנא נתרגל השקטה של הראש כדי להגיע למצב טרנס המאפשר שקט, הרפיה וריפוי. הסדנא תכלול התמתחויות, מתיחות, תרגילי תשומת לב, השרשה, מעברים קסומים, כניסה ויציאה מטרנס. עלות - 150 - מפונים וחיילים - 10 בלבד נא לאשר השתתפות בהקדם! תודה ולהתראות יהושע שלן 0507111856

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל