הצלחה ללא גבולות: איך שפה יכולה לשפר לכם את המכירות

תקשורת יעילה היא הבסיס להצלחה בכל עסק, וזהו המקום בו התחום של תרגום עסקי נכנס לתמונה.

תרגום עסקי הוא מושג רחב שאין לו גבולות. הוא נוגע ומשתלב בכל תחום פעילות עסקית:

החל מהסכמים וחוזים, חומרים שיווקיים, מאמרים, Newsletters והיריעה עוד רחבה.. תרגום עסקי דורש הבנה עמוקה של התרבות והניואנסים של כל שפה ושוק יעד, וכן היכרות עם מונחים מקצועיים נכונים ועדכניים בכל שוק.


מהם האתגרים בתרגום עסקי
?

אחד האתגרים הגדולים ביותר בתרגום עסקי הוא ההתמודדות עם מונחים מקצועיים. לכל תחום עסקי יש את השפה הייחודית שלו, עם מונחים וביטויים ספציפיים שאין דומה להם בשפה אחרת. אתגר נוסף הוא ההתמודדות עם ההבדלים התרבותיים. כל תרבות מאופיינת בדרך הייחודית שלה לעשות עסקים. לדוגמה, סגנון הכתיבה העסקי בארצות הברית עשוי להיות ישיר ותמציתי ומנגד, ביפן - שם נהוג להשתמש בשפה פורמלית, נימוסית יותר, כך שלא נכון לתרגם תכנים באופן מילולי בלבד, ויש צורך "לעטוף" את התוכן בצורה מתאימה. פניה שגויה עלולה להתפרש כפגיעה ועלבון.

מהם היתרונות של שימוש בשירותי תרגום עסקי מקצועיים?

השימוש בשירות של חברת תרגום מקצועית מספק יתרונות רבים לעסק, ביניהם:

  • תקשורת מוצלחת עם לקוחות: תרגום מקצועי מבטיח שהמסר שלכם לא יכלול טעויות מיותרות ויעבור בצורה ברורה ומדויקת לקהל היעד שלכם, גם אם הוא אינו דובר את שפת האם שלכם.
  • שווקים חדשים: תרגום אתר אינטרנט, חומרי שיווק ומסמכים עסקיים לשפות נוספות יאפשר לכם להגיע לקהל לקוחות חדש, להגדיל את נתח השוק ולהיכנס בקלות לשווקים חדשים.
  • צמיחה במכירות: מחקרים מראים כי חברות שמתאימות את המוצרים והשירותים שלהן לשווקים מקומיים רואות עלייה משמעותית במכירות וברווחים. מחקר שערך Harvard Business School, מצא כי חברות שמשקיעות בתרגום מקצועי רואות החזר השקעה ממוצע של 300%, מחקר של - McKinsey & Company מצא כי חברות רב לאומיות שמתאימות את אתרי האינטרנט שלהן לשווקים מקומיים רואות עלייה של 40% במספר המבקרים באתר, עלייה של 60% במספר ההזמנות ועלייה של 15% במכירות.
  • מיתוג החברה כחזקה: תרגום מקצועי יעניק לעסק שלכם מראה של חברה מקצועית ובינלאומית, ויתרום לחיזוק המיתוג שלכם. לדוגמה, חברת קוקה קולה משתמשת בתרגום מקצועי כדי להתאים את הפרסום שלה לקהלים מקומיים. בשנת 2014, השיקה קוקה קולה קמפיין פרסום חדש בצרפת תחת הסלוגן  "Taste the Feeling" (טעם את הרגש). הסלוגן תורגם לצרפתית – "Goûtez aux sensations" (טעם את התחושות). התרגום הותאם בצורה הטובה ביותר לתרבות ולערכים הצרפתיים וסייע בהצלחת הקמפיין!
  • התייעלות עסקית: תרגום מהיר ומדויק של מסמכים כגון: מסמכים עסקיים, חומרי הדרכה ותוכנות מחשב יחסכו זמן ויעילות פנים וחוץ ארגונית ויאפשרו שיתוף פעולה בצורה טובה יותר עם עובדים מכל העולם.


קיו לינגואה: שירותי תרגום מקצועיים לעסקים

תרגום מקצועי הוא כלי עוצמתי עבור עסקים שרוצים לשפר באופן רוחבי וברבדים שונים את יעילות העסק, להרחיב את שוק היעד, לצמוח במכירות וברווחיות ולחזק את התחרותיות.

מתרגמים מקצועיים בתחום העסקי, צריכים להיות בעלי ידע נרחב בעולם העסקי ובמונחים מקצועיים, לשלוט באופן במלא בשפת המקור ובשפת היעד ובעלי יכולת להעביר את המסר בצורה מדויקת, תוך שמירה על כוונת התכנים המקוריים.

חברת קיו לינגואה מתמחה בתרגום עסקי מקצועי בכל השפות, עם צוות מתרגמים מנוסים בארץ וברחבי העולם ויכולת להעביר את המסר המבוקש בצורה מבוקרת, מדויקת וברורה.

אנחנו מציעים מגוון שירותי תרגום מקצועיים ואיכותיים, תוך עמידה בלוחות זמנים קצרים.

בין השירותים שאנחנו מספקים: תרגום אתרי אינטרנט, תרגום חומרי שיווק, תרגום מסמכים עסקיים, תרגום מצגות לגיוס משקיעים, תרגום חוזים והסכמים ועוד.

לקביעת שיחת ייעוץ כיצד נוכל לסייע לעסק שלכם לצמוח ולהגיע ליעדים העסקיים:

מוזמנים ללחוץ על הקישור: https://calendly.com/batia-eb/15min

sales@q-lingua.com, 053-4677775

 (תמונה מתוך המאגר של canva)

 


מודעות אחרונות שפורסמו באתר

סדנת נרות

סדנת נרות ריחניים משעוות סויה .

חינוך לתנועה סומטית - לשחרור מכאב

חינוך לתנועה סומטית: תרגול המחדש את השליטה של המוח על הגוף, וסולל את הדרך לטיפול בכאב מהשורש

קורס תכנון גינות

10 מפגשים של ידע וכלים שיעזרו לכם לשדרג את הגינה שלכם. הקורס בשיתוף משתלת יגור ייפתח ביום ו' ה-3.5.24 בין השעות 9:00-11:30

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל