נפתחה ההרשמה לקורס גידול דבורים ביודינמי בהרדוף

תאריך המודעה:15/04/2024

הקורס יפתח בשני תאריכים לבחירה : 9-10/5 או 17-18/5
בין השעות 9:00-15:00 12 שעות לימוד סה"כ.

הקורס השלם והמקוצר לגידול דבורים והכרת עולמה המופלא של דבורת הדבש כולל : ביולוגיה, תכונות, היתנהגות, מחקרים, מיסתורין. בנוסף לאופן הגידול, החיזוק, התמיכה, הליווי והיחס ניתעמק בתפקידיה בעולם, הקשיים שבפניה, הרגישות, ההיתמודדות וכוחות השיקום. ניתבונן בקשר העמוק עם האדם, מערכת היחסים, הדימיון, השמירה ההדדית והחובה המוסרית. כל אלו יחד עם נושאים נוספים מביאים אותנו להבנה מעמיקה של ישות זו ומעוררים בנו את קשרי האחדות שבעולם הטבע יחד עם חובתינו להביא ריפוי.
אנו מביאים את הפרוטוקול השלם שנידרש עבור גידול דבורים בגינה, בחצר, על הגג, בחלון בשטח, בישוב או בסביבתו. בקורס תהיה הכרות מעמיקה עם כל חמרי הכוורת. בנוסף לאיכויות ולתכונות, נילמד את דרכי השימוש וכיצד נקבל את כוחות הריפוי. אנו מצויים בתקופה שבה הריפוי הביתי מיתפתח וחשיבותו גדלה. בעזרת הדבורים נוכל להעמיק את הריפוי המישפחתי. הדבש שהוא חומר מופלא לריפוי האדם וגם תורם לתזונה. בשנים האחרונות מתעצם שיווק הדבש המזויף ולכן נילמד לבצע בדיקות איכות ולוודא שהדבש שלנו יהיה תמיד באיכות גבוהה.
הקורסים מתקיימים במיכוורת הרדוף אשר בתוך שטח חקלאות קיבוץ הרדוף שהוא אורגני וביודינמי. המיכוורת הביודינמית ייחודית ויחידה בארץ. כל המרחב של הקיבוץ והחקלאות מכונה חווה ביודינמית. הדבורים פעילות בכל מרחב החווה ומביאות את השפעתן האיכותית.
הקורס המלא מיתמשך 18 שעות. 6 מיפגשים של 3 שעות כל אחד שיתקיימו בבקרים של ימי ששי. הקורס המקוצר, מציע את אותם נושאים, עם צימצום בנושאים הקפיים שמהווים מידע כללי. מצד שני כל מה שחשוב מצוי בו. המקוצר מתאים לכל מי שמוגבל בזמנים ובמשך ולכן הוא מסתכם ב 12 שעות שהן 6 ביום ששי ו 6 בשבת בצמידות.

ליצירת קשר:
שם:

רעי סבוראי

טלפון: 052-324-2798
דוא"ל: rayesvorai@gmail.com

בחר.י באילו מודעות לצפות

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל