מהיר, זול ומשביע

הרי זה הרעיון כולו. לא רוצים להשתגע בחום הזה, אבל עדיין יש ילדים רעבים, או כמו אצלנו אנשי הצוות של פורטל טבעון, וחייבים משהו לאכול.
אז שקית גדולה של שעועית ירוקה מוקפאת נכנסה לה אחת ושתיים לסיר מלא במים רותחים עם מלח, ולאחר סינון ושטיפה מהירה במים קרים, היה הרגע שבו חשבנו מה לעשות עם זה.
שיטוט במקרר חשף שיש חצי חבילת טופו פתוחה ורוטב עגבניות שהכנו לפני יומיים.
מה עושים? מחברים! אנחנו בעד חיבורים עסקיים, קהילתיים וגם של מה שיש במקרר.
הטופו נפרס לפרוסות של חצי סנטימטר, ומכיוון שזו היתה חצי חבילה, הן היו לא גדולות. לאחר תיבול במלח ופלפל צלינו במחבת רחבה יחסית עם מעט שמן זית. הוספנו את הרוטב שנשאר ואת שעועית הירוקה בתוספת חיזוק של קצת שום גבישי.
זהו!
כן, זו כבר היתה ארוחה משביעה, מהירה מאוד וזולה למדי.
מי שממש רעב, שיטרח ויבשל גם אורז לבן, שעובד מושלם עם המנה הזאת.
בתיאבון! (ותדליקו מזגן.....)

מאמרים אחרונים שפורסמו במדור

משהו לילדים, אבל לא רק!
משהו לילדים, אבל לא רק!

הרי זה הרעיון כולו. לא רוצים להשתגע בחום הזה, אבל עדיין יש ילדים רעבים, או כמו אצלנו אנשי הצוות של פורטל טבעון, וחייבים משהו לאכול.

עוגת גבינה נ-ה-ד-ר-ת
עוגת גבינה נ-ה-ד-ר-ת

אז צוות הפורטל היה רעב ערב אחד – לא, זו לא התחלה של בדיחה, הצוות באמת היה רעב! ואז התחלנו להציע ביננו לבין עצמנו רעיונות לכל מה שניתן להכין מהשאריות שיש לנו.

וכך נוסף המדור החדש שלנו, "רעבים למשהו טעים", שהוא לא מדור של איש מקצוע או בשלנית מדופלמת – אלא מדור שלכולנו בשבילנו. המטרה היא לשתף מתכונים שאנחנו חברי הצוות בפורטל אוהבים ורוצים לשתף, וגם אתם אנשי קרית טבעון והסביבה רוצים לשתף.

אנחנו נשמח מאוד שאלו יהיו מתכונים שווים לכל נפש. זאת אומרת תשתדלו שהחומרים יהיו כאלו שלא צריך להזמין במיוחד או יקרים במיוחד, ולגבי תהליך ההכנה, אז אין בעיה שיהיו מתכונים יותר מורכבים, רק ציינו זאת, כדי שמי יחליט לנסות, יהיה מוכן לכך. שיהיה לכולנו בתיאבון!.

טיפ מטורף למנת סטייק מושלמת
טיפ מטורף למנת סטייק מושלמת

טיפ מטורף למנת סטייק מושלמת:
צימצ'ורי:
נסו לשניה להיזכר בפעם האחרונה שאכלתם במסעדת בשרים טובה. אתם יודעים מה אפילו מסעדת בשרים לא- ממש- טובה,  ליד הבשר מגישים או לפחות מציעים צ'ימיצ'ורי, ומי שהיה אמיץ מספיק לשים קצת מהמטבל הלא מאוד מטבלי הזה על הסטייק כבר לא יכול לחזור אחורה.

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל