הצרכנייה בקיבוץ אלונים - לי לה לו

לוגו

שם העסק: הצרכנייה בקיבוץ אלונים 'לי לה לו'

בעלי הצרכניה בקיבוץ אלונים - אבי וירדן אטיאס | 052-3421558 - סיגל | לאתר


המילה "צרכנייה"

יד על הלב. המילה צרכנייה תמיד עושה לי את זה. מילה עם טעם של פעם. כשהייתי ילדה, הייתי הולכת לקניות בצרכנייה המקומית בשכונה. כיום, אני נמנעת עד כמה שניתן מלהיכנס להיכלי הענק שמציעים הסופרים הענקיים, מסדרונות ארוכים גדושים במוצרים אבל בלי הנשמה של פעם.

אז שמחתי. שמחתי לנסוע אחה"צ לקיבוץ אלונים, כשהדרך מאירה לי את פניה. האמת, לא ציפיתי לגדולות ונצורות. היה לי בראש שצרכנייה היא מקום קטן ודחוס יחסית, אולי גם חשוך 😊.

כשהגעתי לפתח המקום, ראיתי את אבי, בעלי המקום, מקשקש עם ילדים קטנים, מחייך, מתקשר עם האימהות והסבתות והלב התרחב. כשנכנסתי לצרכנייה הופתעתי לטובה. המקום נעים, יחסית גדול, מלא במוצרים והפתעות. מבחר ונעימות שלא ציפיתי לה.

מפעילי המקום

אבי, צלם אירועים בעברו, שותף בצרכניית אלונים עם ירדן הבן הבכור, סטודנט להנדסה אזרחית, איתם עובדת סיגל, בת הזוג של אבי ואימא של ירדן. לאבי ולסיגל 3 ילדים: ירדן 26, שליו 22 וגפן בת 16.

סיגל היא תזונאית, בעלת ניסיון עבודה בחברות גדולות, מומחית בשיווק ומכירות ומבינה לעומק את נושא המזון.

המשפחה מתגוררת בגן נר. סיגל מגיעה ממשפחה שמתפעלת צרכניות במושבים בעמק שנים רבות, כמו נהלל, בית לחם, מרחביה, רם און ועוד. תפעול צרכניות מעולם לא משך אותה, אבל בכל זאת, תפעול הצרכנייה באלונים נכנס לחייה דרך "הדלת האחורית".

לפני כ- 3 שנים קנו אבי וירדן את הצרכנייה בקיבוץ אלונים מהמשפחה של סיגל ובנו את המקום על פי ראות עיניהם ומי שהם כאנשים.

 

מי הלקוחות של הצרכנייה בקיבוץ אלונים?

רוב הלקוחות הם מהקיבוץ. השנה האחרונה, שנת הקורונה הביאה עימה חידושים והפתעות לכל העסקים וגם לצרכנייה. משפחות רבות הצטרפו בשנה הזו לקהל הלקוחות הקבועים של הצרכנייה. תושבים מקריית טבעון והסביבה, נהלל, שער העמקים, תמרת, מגדל העמק, עפולה, מושבים מהסביבה ועוד. עם כולם נוצר קשר טוב. נוצר גרעין חדש של לקוחות שקיבלו שירות נהדר ונשארו לקוחות נאמנים גם היום כשכבר יוצאים לקניות כרגיל.

לנוחיות קהל הלקוחות שהתרחב, צרכניית אלונים הקימה אתר להזמנות און ליין ועם קבלת ההזמנה, מלקטים אבי וסיגל את המוצרים ומביאים את ההזמנה באותו היום לבית המזמין ללא עלויות נוספות ומכל הלב. המשלוחים בחינם!

אולי זה המוטו שחוזר על עצמו הכי הרבה. הכל נעשה מהלב.

בנימה אישית

נחזור קצת לאבי. אדם של לב ונשמה, אדם שירותי מאוד ששם את כל כולו במקום. אבי מכיר את הילדים והלקוחות בשמות אישיים, מי חולה ומי בריא, דואג לכל מי שהוא מכיר ואוהב את האנשים שאיתם הוא עובד. תוך כדי שיחה נעימה הוא מספר על התמונות ההיסטוריות המוצגות במקום, של המחנה שהוקם במקום, הסליק של ההגנה, ועוד.

אני שואלת אותו מה מביא אותו לרצות לחזור לכאן כל בוקר מחדש. התשובה ברורה. אהבת האנשים שמגיעים לכאן, החיבור לקהילה.

הצרכנייה מאירה פניה לכל לקוחותיה. אמנם אין מבחר כמו בסופרמרקט גדול אבל עדין יש מבחר גדול, כולל מוצרים לפי דרישה מיוחדת כמו מוצרים ללא גלוטן, ללא לקטוז, טבעוני, צמחוני ועוד.
ויותר מהכול יש אווירה טובה וזה לא מעט.

במקום יש מאפים שנאפים במקום, בורקסים, קוראסונים, מוצרים טריים ואיכותיים כמו שניצלים פרוסים, בשרים טריים שמגיעים לקראת סוף השבוע ממשק דוב'לה, סלטי פרימיום, תוצרת חקלאית מ"עטרה" (חקלאות ישראלית) ועוד הרבה הפתעות.


לקראת סיום

סיגל ואני מתיישבות לקפה ברחבת כניסה של הצרכנייה. המקום מקסים. מקום מרכזי שאליו מגיעה הקהילה מקומית והקונים שמגיעים מחוץ לקיבוץ. היא משתפת אותי באינטנסיביות והדורשנות של עבודה כזו, על השעות המאוחרות, עבודה שאינה נגמרת. (
זה המקום לציין שסיגל ואבי מחפשים עובד נוסף כרגע, עזרה של משרה מלאה למקום). 

מוזמנים לעשות הזמנה דרך האתר או פשוט לקפוץ ולבקר. מה שבטוח שתתקבלו במאור פנים ותוכלו לרכוש מוצרים מצוינים.

תודה סיגל ואבי על האירוח, הקפה והטעם הטוב שהשארתם לי מהביקור אצלכם.


#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#
#f1#

רוצה שגם העסק שלך יופיע בכתבה? מלא את הטופס ונחזור אליך עם כל הפרטים