מה אתם מחפשים?

אימון אישי ועסקי

אימון אישי ועסקי

הגיל השלישי

הגיל השלישי

כלבים וחתולים

כלבים וחתולים

ספא

ספא

קוסמטיקה

קוסמטיקה

תנועה, גוף ונפש

תנועה, גוף ונפש

הגיל השלישי

כל מה שחשוב לדעת כשיש עסק המומחים שלנו כותבים...

כוחה של מצגת משכנעת: מדוע יצירת נרטיב משכנע חשוב בעולם הדיגיטלי שבו התמונות והמסרים המהירים שולטים, למצגות איכותיות יש חשיבות שאין שני לה. בין אם תרצו להציג רעיון, לחפש השקעה, להעביר רעיון מרכזי או פשוט לשתף מידע, האופן שבו זה יוצג יוכל ליצור או לשבור את המסר המרכזי.
תוכנת דפדוף – למה זה טוב? הדרך האטרקטיבית להגשת תוכן דיגיטלי - הפיכת של כמעט כל סוג קובץ קיים לפורמט דפדוף. 
יצירת פרופיל עסקי משכנע עבור בית העסק הקטן שלך

חשוב מאוד לשמור על עקביות. הפרופיל מהווה סמן ימני עבור השפה שבה ייעשה שימוש בכל הפלטפורמות. בין אם זה דף האודות באתר, פרופיל בכל אחת מהמדיות החברתיות בה יוחלט להשתמש או מצגות שונות עבור קהלים מתאימים – הקפידו על אחידות.
בניית אתרי אינטרנט בקריית טבעון היום כולם יודעים. בניית אתרים דורשת מחשבה ותכנון. מה המטרה בבניית אתר אינטרנט לעסק והאם צריך בכלל? התשובה לשאלה זו תלויה בכמה משתנים. 
ראיון עם דני בנימין, יועץ עסקי "אילו הייתה לי שעה לפתור בעיה הייתי משתמש ב- 55 דקות כדי לחשוב עליה וב-5 דקות הנותרות כדי לחשוב על פתרונות" – אלברט איינשטיין
בניית דפי נחיתה לעסקים קטנים בטבעון מהו דף נחיתה? מה תפקידו של דף הנחיתה ומתי כדאי לבנות אותו? שאלות כאלה ואחרות עולות ובעלי.ות העסקים נשארים ללא מענה. הסיבה לכך שהמענה אינו חד משמעי, היא ריבוי המטרות עליהם יכול לענות דף הנחיתה.