סקר גז קרקע

סקר גז קרקע משמש לגילוי נוכחות של מתאן, גז טבעי בקרקע. ניתן לעשות זאת על ידי קידוח חור והכנסת בדיקה לאדמה. לאחר מכן, מתחברים לגלאי גז שיכול למדוד את רמת המתאן באזור.

לשיטה זו יתרונות רבים. ראשית, זוהי אלטרנטיבה בעלות נמוכה לשיטות אחרות כגון קידוח או חפירה. שנית, הוא אינו משבש את הקרקע שעלול לגרום לשחיקה וזיהום של מקורות מים. שלישית, זה לא דורש שום ציוד יקר או כוח אדם מיומן ולכן זה יכול להיעשות על ידי כל אחד עם הכשרה מינימלית. רביעית, שיטה זו אינה מצריכה מכונות כלשהן, מה שאומר שאין פליטות לאטמוספירה ואין השפעה סביבתית על חיות הבר או הצמחייה סביב האזור הנסקר. חמישית, שיטה זו יכולה לשמש למטרות רבות כמו מציאת דליפות בצינורות גז טבעי, בדיקת זיהום באתרי הטמנה וניטור מכלי אחסון תת קרקעיים בין היתר.

הסיבות הנפוצות ביותר לעריכת סקר גז קרקע הן איתור דליפות מצינורות או מכלים קבורים, זיהוי אתרי הטמנה פוטנציאליים וניטור פליטת גזי הטמנה ואיתור מכלי אגירה תת-קרקעיים.

מהם מזהמי גז קרקע?
מזהמי גז קרקע הם גזים שהתגלו בקרקע. הם יכולים להזיק לבני אדם, לבעלי חיים ולצמחים מכיוון שהם יכולים לזהם את הקרקע או את מי התהום.

המקורות העיקריים למזהמי גזי קרקע הם:
-פעילויות תעשייתיות, כגון כריית פחם וקידוח נפט;
-פעילויות חקלאיות, כגון ניהול זבל בעלי חיים, גידול יבולים וקציר;
-פעילויות בנייה.
 
 סקרי גז קרקע מבוצעים על ידי אנשי המקצוע הבאים:

- גיאולוגים
- מהנדסים
- מדעני סביבה
- מהנדסי גז קרקע

דוח תזרים מזומנים הוא דוח כספי המציג את המקורות והשימושים של מזומנים בחברה.
הדוחות הללו משמשים למדידה עד כמה חברה מנהלת את הכספים לטווח הקצר שלה. הם מראים כמה מזומנים נכנסים לעסק ולמה הם משמשים, כמו גם לאן הכסף יוצא מהעסק ומדוע. דוחות תזרים מזומנים ידועים גם בתור "האם של כל הדוחות הכספיים" מכיוון שהם מספקים את הסקירה המלאה ביותר של הבריאות הפיננסית של החברה.

להלן חלק מהמרכיבים של דוח תזרים מזומנים:
- הכנסה נטו
- תזרים מזומנים מפעילות שוטפת
- תזרים מזומנים מפעילות השקעות
- תזרים מזומנים מפעילות מימון

לדוח בריא יהיו יותר מקורות משימושים, כלומר צריך להיכנס יותר כסף מאשר לצאת. השימוש העיקרי במידע זה הוא להבין אם אתה צריך לבצע שינויים בפעילות העסקית שלך על מנת לקבל שליטה טובה יותר על הכספים שלך.

הדוח מחולק לשלושה סעיפים: פעילות תפעולית, פעילות השקעות ופעילות מימון. סעיף התפעול כולל את כל המזומנים שנוצרו מהפעילות השוטפת כגון מכירות והוצאות. סעיף ההשקעות כולל כל כסף שהוצא על השקעות כגון רכוש או מכונות. לבסוף, סעיף המימון כולל כל כסף שהתקבל ממימון חוב או הון.

מודעות אחרונות שפורסמו באתר

עבודה מהבית

דרושים לעבודה מהבית, החברה מציעה עבודות מהבית בקלדנות הזנת תוכן, הזנת נתונים, העתק הדבק ועוד,

21.4 הצגה מיוחדת לכל המשפחה ביער מתחת לרחוב האלה .15:30

מסע של ילד להצלת הכפר שלו הצגה מיוחדת ביער אינטרקטיבי

מסרגות גדולות למסירה

שלום מעונינת למסור מסרגות גדולות וטובות

הרצאה בנושא נגישות ומיגון לבית

קבלת כלים ופתרונות פרקטיים לנגישות ומיגון ביתכם.

מוניות לנתבג

נסיעות ספיישל לכל רחבי הארץ מחירים נוחים