בית ההפקות ROOM29 בשיתוף עם פורטל טבעון מציגים: שיווק גדול לעסקים קטנים

 

אנו מציגים את אנשי המקצוע המובילים באזור בתחומם, בהגשה ובאיכות ללא תחרות. ידוע שכל עסק חייב היום נוכחות דיגיטלית בולטת ברשת, לכן בנינו עבורכם מספר חבילות שיווק ייחודיות, המותאמות במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים.
אבל רגע לפני, חשוב שתדעו.. 

בכל החבילות אנחנו דואגים לכם ל:
  • שיווק אורגני ללא עלות בפורטל.
  • העלאת כרטיס העסק שלכם בחינם לפורטל.
  • עריכה מקצועית המותאמת בדיוק לעסק שלכם.

 דוגמאות לפודקאסטים שלנו:

מנהלים זה עם עסוק. כולם מחכים לתשובות שלהם והזמן יקר, לכן חייבים לקצר תהליכים. מנהל המחלקה צריך אותך בדילמות של הצליח לפתור בעצמו, מתן פתרון מהיר ממך יעזור. בפעולה הזאת, התחזקה החולשה שלו כמי שלא פותר, העמסת על עצמך, והפסדת לטווח הארוך עובד שמתאמץ לפתור בעיות בעצמו. איך אפשר לעשות את זה אחרת? מה האיכויות והטובות שיצאו מזה? איך זה מקדם גם אותך וגם את העובד שלך?

ישי רון

איש מדיה, מוזיקאי ואיש סאונד מקצועי עם ניסיון רב בהנחיה ובמגוון תחומים נוספים כגון מיתוג, קופירייטינג, ניהול פרויקטים, הפקת פודקאסטים ועריכת וידאו. בשני העשורים האחרונים זכה ישי לקחת חלק במגוון פרויקטים ששודרו בכל אמצעי המדיה בישראל (וחלקם גם בעולם), לצד פרויקטים עבור ארגונים, מועצות מוניציפליות ומוסדות.

איריס פלג

מחלוצי בניית האתרים בארץ. בשלושת העשורים האחרונים בנתה ועצבה אתרים עבור עשרות חברות עמותות וארגונים, לצד פרויקטים עבור עסקים קטנים והקמת חנויות אינטרנטיות. המומחיות של איריס היא באפיון ובניית חלון ראווה דיגיטלי עבור עסקים "ממבט על".

שאלות נפוצות

למה זה כדאי למי זה מתאים ועוד. כל השאלות והתשובות

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל