שלום כתה א'

"שלום כתה א", הוא משפט שגור בפינו והכוונה בעיקר, הכנת הילדים הצעירים ל-12 שנות לימוד....

ברשותכם אקח זאת לצד של הכנת שנת לימודים חדשה, ובעצם כל ילד, במיוחד הצעירים, מתרגש לקראת שנת הלימודים החדשה וכאן יש לפעמים דילמה.


אם מי אני הולך לקנות ומה?. הילדים חיים את החיים, ודי ברור שזו הזדמנות נהדרת להווי משפחתי סביב מה, היכן וכמה לקנות. רק שהמציאות לא פעם שונה. במשפחות שבהם זו זוגיות רגילה וראשונה, לא פעם אבא או אמא טרודים בענייני עבודה, ואז רק אחד מבני הזוג מתפנה. כאן לא פעם מתחיל וויכוח מי ייסע ומה לקנות. אם זה הבעל, יש לא פעם כשחוזרים מהקניות, וויכוח למה קניתם כך ולא אחרת, ולמה קניתם בחנות X ולא בחנות Y. אם אלה זוגות פרק- ב, כאן יש כאן סיפור אחר. מי מבני הזוג קונה מה, האם זה כלול בדמי המזונות, או מעבר להם?, האם קונים יחד או לחוד?. מי קנה יותר, אבא או אמא.


בכל מה שכתבתי, המרכז הוא הילד, או הילדים. הם ערים לוויכוחים, הם מפרשים אצלם בראש את הפירוש שלהם, ולא פעם, במקום "שלום כתה א", כמשל לאנרגיה חיובית וכייפית, זה נהפך לסוג של "עונש" עבור הילד. זה לא בנעשה בכייף, זה כבר לא בילוי והילד מרגיש לא רצוי, חושש, ער לויכוחים ועוד דברים שהם מיותרים.


מציע לכם כבר היום, להחליט מה קונים, מי קונה ומתי, שתפו את הילדים שידעו ולא יפתחו חלומות ויתאכזבו. חלקו בניכם את הקניות, אם כי האפשרות ללכת יחד היא המועדפת והכי חשוב, וודאו שהילדים רואים בזה חוויה כייפית ולא מעמסה רגשית.

 

בברכה ויום טוב
 
איל שריג  -  052-8345453 
 
      

 

מודעות אחרונות שפורסמו באתר

שיעורי יוגה ופילאטיס

7 ימים בשבוע כולל שישי שבת שיעורי יוגה ופילאטיס מזרן המתאימים לכולם

יוגה אישית

יוגה אישית, אחת על אחת, לפי הקצב שלך

כישורי חיים בצמתים משמעותיים - התנהלות כלכלית וכלים מעשיים

קורס שבו נדבר על התנהלות כלכלית נכונה ותכנון מדוייק של הצרכים של כל משתתף ויישומם בפועל. בקורס נעניק ארגז כלים שיאפשר התנהלות אחראית, נבונה ובוגרת בתחום הכספים בשילוב כלים מתחום האימון שיאפשרו תכנון נכון של מסלול החיים.

סדנת יצירה וכתיבה אינטואיטיבית בטבע בטבעון

בכל יום שישי האחרון של החודש באוירה אינטימית ונעימה. אין צורך בנסיון קודם.

סדנת מעברים קסומים וטרנסהילינג שישי 10/5/24 12:30 - 15:30

סדנת מעברים קסומים וטרנסהילינג שישי 10/5/24 12:30 - 15:30 אולם תנועה, בית יסמין, שער העמקים

להכיר את תטא הילינג - סדנת היכרות מתוך העולם הפרטי והניסי שלי

אני פותחת דלת לעולם שלי🌈 💛איך אני פגשתי את תטא הילינג 💛איך זה ריפא אצלי גידול ואותי בכל התחומים 💛איך זה הפך להיות החיים שלי 💛ומה הדברים שאני פוגשת ביום יום שלי 💛איזה ניסים נכנסו ונכנסים לחיים שלי

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל