חושב להתחיל ללמוד אנגלית – למה אנחנו ממליצים על ברלינגטון אינגליש?

השפה האנגלית היא אחת מהשפות המדוברות ביותר בעולם, והפכה להיות השפה המקשרת בין דוברי שפות שונות במפגשים בינלאומיים. ידיעת השפה האנגלית יכולה לקדם את הקריירה צעד נוסף, לפתוח דלתות מעבר לים, לאפשר יצירת קשרים עסקיים או שיווק בינלאומי, ואפילו לפתוח אפשרויות נוספות בפן האישי ובתחום ההיכרויות. נכון, רבים למדו אנגלית בבית הספר, אך ללא תרגול ולימודי המשך קשה להשתמש בשפה בצורה נכונה בחיי היומיום.

 

איך לומדים אנגלית?

 

ישראלים רבים למדו את השפה האנגלית מעבר לים. בטיול ארוך בחו"ל או בשהות של מספר שנים בארה"ב, בדרום אמריקה או באוסטרליה. אחרים שיפרו את האנגלית על ידי קריאה של ספרים וצפייה בתוכניות טלוויזיה. בפועל, כל השיטות הללו עוזרות, אך על מנת ללמוד אנגלית מהר ולהשתמש בה בצורה שוטפת – מומלץ ללמוד בבית ספר מקצועי המעניק קורסים המשלבים קריאה, שמיעה, כתיבה ודיבור – וכך לרכוש את הכלים המקצועיים וללמוד את השפה בצורה הנכונה ביותר.

 

אז איך מתחילים?

 

כל טיול מתחיל בנקודת המוצא, ומשם נקבע מסלול על מנת להגיע אל היעד. לימוד השפה האנגלית הוא כמו הכנה לטיול או למסע: לפני שמתחילים להתקדם בהבנת השפה, יש לדעת מה הרמה הנוכחית ולהתקדם משם. גם רמה של מתחילים או רמה בינונית כוללת בתוכה מספר תתי רמות, ויש אנשים ששולטים בשפה המדוברת טוב יותר מבזו הכתובה, או להיפך. אז איך מתחילים? עורכים מבחן שנועד לקבוע את הרמה הנוכחית, ובוחרים את הקורס המתאים, אם בקבוצה או כשיעור פרטי על מנת להמשיך ולהתקדם.

 

מעשירים את אוצר המילים

 

הגעתם לקורס הראשון, אז מה תלמדו? ראשית, חשוב להעשיר את אוצר המילים. ככל שתדעו יותר, כך תוכלו להשתמש בשפה ביתר קלות. לימוד אינטנסיבי של אוצר המילים בשילוב כללי דקדוק, אימון בקבוצה או עם המורה על שימוש באוצר המילים בתוך המשפטים ותרגול של הכתיב הנכון של כל מילה – כל אלה לאחר זמן קצר מקפיצים אתכם לרמה הבאה. פתאום תדעו עוד חמש מאות או אלף מילים מבלי ששמתם לב, ועכשיו אתם יכולים להתחיל לנהל שיחות פשוטות בשפה האנגלית.

 

לומדים דקדוק ומתחילים לחשוב באנגלית

 

כל שפה כוללת בתוכה גם כללי דקדוק, כאשר הכללים בשפה האנגלית אינם מורכבים, ופשוט צריך ללמוד ולתרגל אותם. כעת, לאחר שהעשרתם את אוצר המילים, תוכלו להפוך אותו למשפטים מובנים ולהתחיל לא רק לדבר, אלא גם לחשוב באנגלית נכונה יותר. עכשיו אתם מוכנים להשתמש בשפה באופן שוטף, ואפילו לקרוא את הספר האהוב עליכם שוב, והפעם – באנגלית.

 

אז איפה אנו ממליצים לעשות כל זאת? בברלינגטון אינגליש. טכנולוגיה מתקדמת ושיטת לימוד מיוחדת, אפשרות לימוד אישית או בקבוצה, ומגוון כלים הניתנים לכם לתרגול גם בבית – כל אלה הופכים את ברלינגטון אינגליש סניף חיפה לב המפרץ למקום המומלץ והקרוב ביותר ללימוד אנגלית בטבעון וסביבתה.

מודעות אחרונות שפורסמו באתר

כישורי חיים בצמתים משמעותיים - התנהלות כלכלית וכלים מעשיים

קורס שבו נדבר על התנהלות כלכלית נכונה ותכנון מדוייק של הצרכים של כל משתתף ויישומם בפועל. בקורס נעניק ארגז כלים שיאפשר התנהלות אחראית, נבונה ובוגרת בתחום הכספים בשילוב כלים מתחום האימון שיאפשרו תכנון נכון של מסלול החיים.

רחל ברוך ממליצה : תחנת הקמח שער העמקים

טחנת הקמח קמה היא מרכז רב-תחומי ובין קהילתי לקידום יוזמות חדשניות בתחומי החינוך, התרבות, המלאכה, האקולוגיה, המדע, האירוח וההתפתחות האישית. המקום מחבר בין אינדיבידואלים, קבוצות וקהילות ויוצר בית עצמאי לתרבות אזרחית אלטרנטיבית בצפון שמאפשר במה למוזיקאים, אמנים ורקדנים להביא תרבות איכותית לעמק

התעמלות אירובית במים בקיבוץ אלונים

חוג נשים לחיזוק ועיצוב כל הגוף עם כלנית מור

המדור החדש של נילי קרן להשקעות נדל"ן

לצפיה בכתבות המדור, כנסו למאמרים של נילי קרן בלשונית המאמרים

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל