ללמוד אנגלית בטבעון? אפשר גם מהבית!

בטח כבר קרה לכם בעבר שהחלטתם שהגיע הרגע לקום ולשפר את האנגלית שלכם, אבל שהתחלתם לחפש אחר מוסדות וארגונים שמלמדים את השפה גילתם שאין היצע כזה גדול בטבעון וכבר אם מצאתם מורה פרטי או מוסד לימוד מוכר אז העלויות גרמו לכם לפיק ברכיים לא קטן.


לא עוד! היום ניתן ללמוד אנגלית מהבית, מהמשרד, מהפארק או מכל מקום בו אתם נמצאים ויש לכם מעט זמן פנוי, הג'רוזלם פוסט לייט יצא בשירות ייחודי שנקרא לייט טוק, שירות זה מאפשר לכם ללמוד אנגלית עם מורה פרטי דרך הטלפון בזמן שנוח לכם ומכל מקום בו תהיו, בין אם אתם בתור לקופת חולים, בפקקים לעבודה או בהפסקת הצהריים בעבודה.


לימוד אנגלית עם הג'רוזלם פוסט לייט: https://www.jpostlite.co.il/


מהו שירות זה וכיצד הוא עובד?


ובכן שירות הלייט טוק הוא למעשה שיעור אנגלית פרטי לכל דבר, המטרה של שיעור זה היא לשפר את אוצר המילים של הלומד, לשפר את הביטחון והדקדוק.

 

בעת שיחת הטלפון אשר מתבצעת בזמנכם הפנוי אתם תשוחחו עם המורה לאנגלית כאילו ואתם מדברים עם חבר, רק שהשיחה כולה תהיה באנגלית, כשתטעו בהיגוי, שתטעו בניסוח המורה יהיה שם לתקן אתכם, ללמד אתכם מילים חדשות לאוצר המילים לשנן אותן ולהגדיל את הביטחון שלכם בדיבור השפה.


אז מה עם קריאה וכתיבה?


אז שירות הלייט טוק כמו שהבנתם בפיסקה האחרונה הוא שירות מעולה שיגרום לכם ללמוד לדבר בצורה שוטפת ונכונה ללא כל הרגשות נחיתות ועם אוצר מילים רחב וגדול, אבל בטח תשאלו את עצמכם מה עם הכתיבה והקריאה האם מזניחים אותם?


ממש לא! הג'רוזלם פוסט לייט מציע מגוון מגזינים ללימוד שפת האנגלית ברמות שונות ולגילאים שונים, המגזינים כתובים במידע חדשותי מתעדכן שיגרום לעניין אצל הקורא ובכך יעזור לו במוטיבציה להמשיך ולקרוא.


בכל פעם שתעלו רמה המגזינים שתקבלו הביתה יהיו בשפה גבוה יותר עם אוצר מילים רחב יותר ובכך למעשה תשפרו גם את הכתיבה וגם את הקריאה שלכם.


היתרון של שילוב שני השירותים הללו יחדיו


כל שירות משני השירותים הנ"ל מתמקדים בתחום שונה, האחד מתמקד בשיפור הדיבור ובהקניית ביטחון בעוד השני משפר את הקריאה והכתיבה, שניהם משפרים את אוצר המילים, ההגייה והדקדוק של שפת האנגלית


שילוב של שניהם יחד יסייע לכם לשפר את האנגלית שלכם בכל המובנים, בזמן המתאים לכם ובסכומים שלא יגרמו לכם לקבל פיק ברכיים כשתשמעו אותם.

 

מודעות אחרונות שפורסמו באתר

מוסיקה בגינה עם קולמוס 25.5.24

הופעת כובע בחצר משפחת גוטליב

הזמנה למפגש-תהליכי יצירה- תהליכי טיפול והסיבים המחברים ביניהם

שבת אמנים היא הזדמנות למפגש ולשיח סביב יצירה, השפעתה ומקומה בחיינו. מוזמנים

סדנה - לרתום את תת המודע שיגשים עבורך חלומות

סדנה חווייתית בה תלמדי איך לצאת מתקיעויות ולגייס את תת המודע שיעזור לך להגשים חלומות

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל