מה הופך פגישה למוצלחת ?

לא צריך מגדת עתידות כדי לנבא תוצאות פגישה ראשונה ביננו לבין אדם אחר .
אם נביט מקרוב על מחשבותינו לפני הפגישה נגלה מיד את תוצאותיה .
למה אני מתכוונת .

לכל פגישה אני מביאה את עצמי ,כלומר את התכונות המיוחדות שלי אל הפגישה .
אם זו פגישה חברתית בלתי מחייבת בידיעה שאין ביננו כלום ולא חייב ליהיות קשר 
אני זורמת בקלות בידיעה ש..

אם אמצא תכונות דומות אצל האדם איתו אני נפגשת ,לא יהיה לי קושי להתחבר ואם לא אמצא קשר כזה אז לא יהיה חיבור ואני אוכל לפרוש מוקדם מהמפגש החברתי .

כמובן שאצדיק זאת שבגילי במצבי וכו וכו אין סיבה להתאמץ בחיבורים חברתייים חדשים .
אך מה קורה כשאני נאלצת להפגש עם לקוח מתוסכל ,עם בוס עצבני ,עם בן משפחה קרוב שלא חושב כמוני ,ואני לא יכולה להחליט שלא מתאים לי לראותו ובטח שלא לגרום ליחסים להגיע למצב של משבר .האם יש פתרון ? יש והוא בידי .צריך רק להתכונן למפגש ,להכין את עצמי בלבד .מקוה שאצליח לשכנע אתכם לנסות ולהצליח כל פעם מחדש .
כל אדם שאינני אוהבת או לא סובלת את נוכחותו לידי ,הוא עמוד האש שלי .הוא מאפשר לי להביט פנימה אל נבכי נפשי ולהבין מה אינני אוהבת בו!ובעצם אינני אוהבת בי !
.למה הכוונה?
 התת מודע עובד באופן ישיר ומהיר ועל פי נסיון חיי הקודם.הוא מונע ממני קשר שיפגע בי ,ולכן אני נמנעת .אולם נסיון חיים זה התרחש בעברי הרחוק בתור ילדה קטנה והיום אינני עוד אותה ילדה והמצב השתנה אצלי .זה הזמן להביט מחדש על הסיטואציה .מה אינני אוהבת אצל אדם מסוים הוא משהו שאני מעריכה בחיים והוא לא ובזכותו אני אראה את תכונותיי ביתר בהירות .

כשאדע שאלה הן תכונותיי המיוחדות והטובות שלי אשר אינן מוערכות אצל האדם האחר איתו אני נמצאת בקשר אם זה בוס ,חבר ,עובד ,בן משפחה וכו אוכל להפריד בין הדיבורים שלו ליכולת שלו לפגוע בי .הפגיעה שלי בי היא בחירה אישית שלי .

הדברים שנאמרים ולו גם אם הם חמורים ביותר ומכוונים כלפי, רק אני ורק אני בלבד אחליט אם להפנות אותם פנימה ולהפוך אותם לפגיעה אישית נוקבת בי .

פעמים רבות אנחנו מעצימים את הנאמר לנו כלפינו בכך שלא זו בלבד שנאמרים לנו מילים בוטות אלא אנחנו גם מקבלים אותן כנכונות כי אנחנו נפגעים .
אז חסל סדר פגיעות ללא רצון להפגע .נאמר לנו משהו כמו ״ אתן לא מבינות כלום ,חסרות אחריות ״ וכו .אלו הם הנושאים המטרידים את הדובר .קשה לו להסביר את עצמו ואין הוא לוקח אחריות אלא מטיל אותה עלינו .
קשה להפנים זאת כי התרגלנו לפרש את הנאמר לנו כצריבה נוספת במוחנו על דעתם של אחרים עלינו .עד כאן .דעה זו לא חשובה יותר מדעתנו עלינו .היו בטוחים במחשבותיכם בדקו אותם לעיתים ואל תקבלו כל בקרת חיצונית כתורה מסיני .
וכעת לפגישות  .

הכינו עצמכם לפגישה .בדקו את המחשבות שלכן לקראתה .
האם אתם במתח ?מדוע ? 
האם אתם חוששים להכשל ? 
וכו וכו .

בדקו כל מחשבה ותנתחו אותה ממה היא נובעת ושנו אותה .הכיצד ? 
כאן קצרה היריעה מלכתוב ולפרט כי הכל כמובן אישי וייחודי ובכל זאת אנסה .
התכוננו לפגישה מוצלחת ביותר שתיהיה לכם.תמיד הפגישות שלכם מוצלחות !! זוהי הוראת קבע !!
 אתם באים עם אנרגיה גבוהה ומחשבות חיוביות על המידע שנמסר לכם על מושא הפגישה והפגישה תמיד תיהיה מוצלחת .ואתם תצאו בהרגשה טובה .אז...

 אהיה יותר ממאושרת לקבל דיווחים מכם. אם זה עבד ,אם לא, כתבו לי על פרטי הפגישה ואשמח לעזור .
כי תמיד יש מה לעשות כדי להביא אל העולם את המיטב שבכם כדי ...
שאתם תחיו בשמחה שלה אתם ראויים .
באהבה 
ניצה  
 


ניצה מזור
קשרי משפחה
מאמנת אישית לחיים MA
בוגרת מכון אדלר
מתמחה בקשרי משפחה  

מודעות אחרונות שפורסמו באתר

דפנה - עיסוי מקצועי בקריות

מגוון טיפולים אלטרנטיביים לגוף ולנפש. עיסוי שוודי, עיסוי רפואי, עיסוי משולב. טיפול להפגת מתחים, להמרצת מחזור הדם,ועוד

שרים טהרלב עם ענת ואלכס

הפעלת שירת רבים עם שירון ביד עם ענת ואלכס, עם שירי יורם טהרלב

נילי קרן השקעות נדל"ן

חפשו את הכתבה השלישית בסדרה

צמיחה עסקית גלובלית - לחברות שמעוניינות לפרוץ את גבולות הפעילות העסקית

עסקים מקומיים לרוב רוצים לפרוץ את גבולות הפעילות העסקית שלהם ברמה הארצית ובטח – ברחבי העולם ולהיכנס לשווקים חדשים. אחת הדרכים היעילות לעשות זאת היא באמצעות חברה מנוסה שעושה את זה באופן יעיל, מדויק ונכון. Q-Lingua, מספקת שירותי תרגום בכל השפות, תקשורת עסקית לצמיחה והצלחה גלובלית ושירותי כניסה לשווקים חדשים.

ביקור בסליק הגדול של ההגנה ביגור

הביקור בסליק של ההגנה ביגור, חושף את השאלות, למה הסתירו, איך הסתירו ואיך גילו. וכמו כן על אירועי 'השבת השחורה' ב 29.6.46 עת הבריטים פרצו לקיבוץ, עצרו 350 חברים ואיך הנשים תיפעלו את המשק והחינוך. הסיור מודרך. כשעה. מתאים מגיל 6+. בתיאום מראש ל 054-6833075 בתשלום.

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל