בנק שעות - 20 שעות

שלום אורח,

על מנת לרכוש בחנות עליך להרשם לאתר.

להרשמה

בנק שעות - 20 שעות

בנק שעות דיגיטלית הוא הפתרון החדש והאיכותי ביותר לעסק שלך, המציע זמן קבוע ומותאם מראש לעבודה הדיגיטלית המתערערת בעולם העסקים. עם עשרות אפשרויות מגוונות, הפתרון הדיגיטלי שלנו יסייע לצוות העובדים שלך לשפר את זמן העבודה ולהשיג יעדים מתוך התמדה וייחודיות.

זמן עבודה דיגיטלי מוגדר מראש:
בנק שעות דיגיטלית מציע זמן עבודה קבוע ומוגדר מראש לצוות העובדים שלך, מאפשר להם להתמקד בצרכים הדיגיטליים המשתנים ולשלוט בזמנים האופטימליים לפעילות המרכזית של העסק.

  1. ניהול רשתות חברתיות ביעילות :
    כחלק מהפתרון הדיגיטלי שלנו, תוכל ליהנות משיפור הנוכחות והפעילות של העסק ברשתות חברתיות. אנשי השיווק והמדיה שלנו יתמוך ויתאים תכנים בהתאם לרשתות המתאימות לעסק שלך, בכדי להגיע לקהל יעד רחב ולקדם את המותג שלך בצורה מקצועית וייחודית.


  2. בניית וניהול אתרי תדמית וחנויות אינטרנטיות:
    אנחנו נדאג ליצירה וניהול מוחשי ומקצועי של אתרי תדמית מותאמים אישית לעסק שלך. האתרים יכולים לכלול כלי רכישה מתקדמים וחוויות קנייה חלקות, בכדי לשפר את המדדים ולהבטיח חווית משתמש מושלמת.


  3. תחזוקת פרופילים ומעקב: האם אתה מכיר את ההשפעה של הפרופילים ברשתות החברתיות שלך? אנחנו נציע לך שיפור ותחזוקה יעילים של הפרופילים של העסק ברשתות החברתיות, בכדי לקדם את הנוכחות והזיהוי של העסק שלך ברשת.


  4. פתרונות מגוונים להתמקדות: עם בנק שעות דיגיטלית, תהליכי העבודה והניהול מותאמים אישית ומגוונים לצרכי העסק שלך. הפתרון מתאים לכל סוגי העסקים ומציע אפשרויות רבות להתמקדות וצמיחה.

**המחיר כולל מע''מ 

3600 4000

שתפו
הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל