כתיבת מדור תוכן בפורטל טבעון לחודש למשך חצי שנה

שלום אורח,

על מנת לרכוש בחנות עליך להרשם לאתר.

להרשמה

כתיבת מדור תוכן בפורטל טבעון לחודש למשך חצי שנה

כתיבת מדור תוכן מייצר מיתוג תדמיתי לעסק ומתאים במיוחד לבעלי עסקים הרוצים להציג את ידיעותיהם המקצועיות ולמתג את עצמם כמובילים בתחומם.

את המאמרים ופרסומם עושים תחת מדור קבוע והכותב.ת מתחייבים לפרסום קבוע של לפחות 2 מאמרים לחודש לזמן קצוב. פרסום וקידום אורגני בדיגיטל מהווה כלי חזק להצלחת העסק בעידן המקוון.
יצירת תודעת מותג: הכתיבה והפרסום של מאמרים איכותיים מסייעים לבניית תודעת מותג חזקה ותמיכה בעיקריות העסק. על ידי מקוריות ותכנים מעניינים, נוצרת קשר עמוק ומשולב עם הלקוחות והציבור הרחב.

 

איכות ואמינות
תוכן איכותי מקנה לעסק אמינות והגיון, מה שמעלה את התמונה המקצועית והאמינה של העסק בעיני הלקוחות. תכנים משדרים את המסר בצורה יעילה ומעניינת, ולכן הם נחשבים ככלי יעיל לקידום אורגני.

 

ניצול מנועי חיפוש
כתיבת מאמרים מסייעת בקידום אורגני במנועי החיפוש. מנועי חיפוש אוהבים תוכן עשיר, איכותי ומכוון מטרה ומילות מפתח, וכאשר מאמרים כאלה פורסמים ונמצאים על אתרים שונים באינטרנט, זה יכול לשפר את המקום של האתר בתוצאות החיפוש האורגני.

 

בניית יחסי לקוח
תוכן איכותי מאפשר בניית יחסי לקוח חזקים. כאשר הלקוחות מקבלים מידע וערכים שימושיים מהעסק, הם מרגישים קשר והזדהים עם המותג והשירות שהעסק מציע.
התמצאות ברשתות החברתיות: מאמרים איכותיים נותנים לך אפשרות להתמצא ברשתות החברתיות, ולפרסם את התוכן ולהפיץ אותו דרך מדיה חברתית. כאשר חברים ועוקבים מפיצים ומשתפים את התוכן שלך, מגיעה לך חשיפה נרחבה יותר ומוגברת.

 

קידום בעלות מזעריות:
הפרסום באינטרנט, ובפרט קידום אורגני, עשוי להתבצע בעלות נמוכה יחסית ביחס לפרסום שיווקי מקוון ואחר. כתיבת מאמרים מאפשרת לך ליצור תוכן שמקנה לך פרסום בעלות אטרקטיבית. 

 

סיכון נמוך לחסימה:
אחת מיתרונות קידום אורגני בדיגיטל היא סיכון נמוך לחסימות ולעצירות על ידי מנועי החיפוש. כתיבת מאמרים כוללת תהליך פשוט ואינו תלוי בפרמטרים של תשלום עבור קמפיינים פרסומיים.

במוצר זה אתם כותבים את המאמר לפי הצרכים השיווקים של העסק שלכם ומפרסמים אותו בפורטל.
 
המחיר לחצי שנה 540 ש"ח כולל מע''מ.


90 115

שתפו
הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל