מנוף להרמה דרך המרפסת

ישנם חפצים רבים שהשינוע וההעברה ממקום למקום לא עושה להם טוב. אמנם ניתן לומר על כל הרהיטים שהם לא ממש מתלהבים כאשר מטלטלים אותם ממקום למקום. התגובה שלהם לטלטולים עשויה להיות ממש לא טובה. דוגמא מובהקת לכך זהו הפסנתר. הפסנתר הינו כלי הרגיש מכולם. הוא עשוי להיפגע אנושות כאשר מעבירים אותו ממקום למקום. הפסנתר זקוק למנוחה מוחלטת על מנת להאריך ימים ולהגיע לשיבה מופלגת עד מאות שנים אפילו. זאת בתנאי שלא יזיזו אותו ממקומו ולא יטרידו את מנוחתו.


אז מה עושים במקרים של מעבר דירה בהם אין מנוס מהעברתו של הפסנתר או הרהיט הכבד?


כאן נכנס המנוף לתמונה.

מנוף להרמה דרך המרפסת נחלץ לעזרה

חברות הובלה רבות מחזיקות ברשותן גם מנוף לצורך הרמת חפצים כבדים שקשה עד בלתי אפשרי להעביר אותם בדרך הרגילה, דרך חדר המדרגות או באמצעות המעלית.

המנוף במקרים הללו מציל את המצב כפשוטו. היות ואין כל דרך אחרת לחלץ את החפץ מהבית בדרך אחרת.


מסכמים מראש עם חברת ההובלות


כאשר מזמינים חברת הובלות דירה לצורך העברת תכולה או אפילו כאשר מדובר על הובלות קטנות של העברת מוצרי חשמל או רהיטים בודדים, כדאי מאוד לבקש מחברת ההובלות לבוא להתרשם מהחפץ אותו יש להעביר או לכל הפחות לתת להם את המידות המדויקות של החפץ הדרוש שינוע. זאת כדי למנוע הפתעות לא נעימות שעשויים לבוא לידי ביטוי בעת הגשת החשבונית הסופית לתשלום. לעיתים בשיחה טלפונית עשוי המוביל להתרשם כי אין צורך במנוף, אך בפועל כאשר הוא מגיע לשטח הוא מגלה שאין דרך אחרת אלא להשתמש במנוף לצורך הוצאת הפריט מהבית. הוספת פעולת המנוף באמצע העבודה עשויה לייקר מאוד את המחיר. לכן, כאשר המוביל רואה מראש את החפץ המדובר או מקבל את הפרטים המדויקים עליו הוא ייערך מראש עם הכלים המתאימים ואף ייתן הצעת מחיר לעבודה הזו כך שיימנעו הפתעות מביכות בעת התשלום –כי הוא יהיה ידוע מראש.


מתי עוד נזדקק לשרות של מנוף הרמה דרך המרפסת ?


ישנם מקרים נוספים בהם יעדיפו המובילים להשתמש במנוף.

לדוגמא – כאשר מדובר בדירה הממוקמת בקומה גבוהה ללא מעלית, שם יהיה קל יותר ואף מהיר יותר להוריד את כל החפצים דרך המרפסת בעזרת המנוף.

לעיתים אין גישה נוחה ביציאה מהבניין לצורך העברת הארגזים והריהוט השונה. כמו במקרים בהם הבניין עומד על שפת כביש סואן או במקום בו אין אפשרות להחנות משאית כאשר הבניין נמצא בין שורת בניינים צפופה ועל המובילים יהיה להעסיק סבלים למשך שעות ארוכות עד כי התכולה כולה תועמס על המשאית, או אז תישקל האפשרות של שימוש במנוף. זה עשוי להקל מאוד על העבודה ואף לקצר אותה וייתכן שהפער במחיר בסופו של דבר לא יהיה משמעותי כל כך. בנוסף, הציוד יהיה שמור יותר ויהיה פחות חשוף לפגיעות כאשר זה ייעשה באופן הזה של העברה בעזרת מנוף.


כאשר תבחרו בחברה אמינה, מקצועית, מנוסה ובעלת ותק – תוכלו להיות רגועים כי ההעברה בעזרת המנוף תיעשה בבטחה תוך שמירה מלאה על הרכוש שלכם.


בכל מקרה נאחל לכם דרך צלחה ובטוחה לכם ולחפציכם!

מודעות אחרונות שפורסמו באתר

סדנת קו, כתם וציור דיו עם ענת שרייבר

סדנא חוויתית לעולם הציור בדיו דרך תפישת הזן וה,דאו" מהמזרח הרחוק ועד פעולת הקו והכתם על הנפש. הסדנא בהדרכת ענת שרייבר . בטבעון

נפתחה ההרשמה לקורס גידול דבורים ביודינמי בהרדוף

הקורס יפתח בשני תאריכים לבחירה : 9-10/5 או 17-18/5
בין השעות 9:00-15:00 12 שעות לימוד סה"כ.

סדנת הכשרה להנחיה עם קלפי האגדה Legend of Life

ארגז כלים להנחיה מהאגדות 120 קלפים מוטיבים גלויים וסמויים, שמאפשרים ליצור תהליכי הנחייה מרתקים, שמאירים את המודע ומעוררים את הלא מודע. רעיון מוביל רעיון מתודולוגיה מודולרית ייחודית, שמאפשרת בקלות, ליצור שפע רעיונות במגוון נושאי תוכן ותחומי עניין. תופתעו לגלות פאזל של אפשרויות, עם צירופים ושילובים מלהיבים

צילומי משפחות

סשן צילומי משפחות חגיגי ומקצועי

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל