מדור 'מיתרי אהבה' של איילת לרמן
מדור 'מיתרי אהבה' של איילת לרמן
המדור למתכונים מקומיים
המדור למתכונים מקומיים
המדור להשקעות נדל
המדור להשקעות נדל"ן - נילי קרן
המדור של דורון שמואלי - פנסיה, ביטוח ופיננסים
המדור של דורון שמואלי - פנסיה, ביטוח ופיננסים
המדור לקולינריה באזור עמק יזרעאל, טבעון והסביבה - 'אחת שיודעת'
המדור לקולינריה באזור עמק יזרעאל, טבעון והסביבה - 'אחת שיודעת'

פנאי

מציג תוצאות 1 - 27 מתוך 333
<<לדף הקודם1 2 3 4 5 6 7 8 9 10לדף הבא>>

מודעות אחרונות שפורסמו באתר

סדנת יצירה וכתיבה אינטואיטיבית בטבע בטבעון

בכל יום שישי האחרון של החודש באוירה אינטימית ונעימה. אין צורך בנסיון קודם.

שירותי סיעוד מותאמים אישית לצרכים

שרותי סיעוד מותאמים אישית ולצרכים המשתנים עוברים עלינו זמנים קשים. אך גם כאשר המלחמה מתנהלת בדרום ובצפון אנחנו רואים את החוסן של האזרחים. בזמנים כאלה חשוב לדעת כי קיימת אפשרות לקבל עזרה סיעודית מותאמת אישית. כאשר יש קושי לתפקד באופן חלקי או מלא יותר, יש בעמק צוות שיכול לעזור בכל מקום ובכל זמן.

קורס תטא הילינג יסוד BASIC DNA 1 , בצפון ישוב נופית ליד טבעון

ויקי אהובה, חייבת להגיד לך למרות שאת יודעת, שהקורס הזה ממש שונה מהקורס שעברתי וכנראה לא סתם הגעתי אלייך כדי להשלים את הלימוד שלי, את מאוד נעימה וסובלנית, ומעבירה את החומר בצורה טובה (מאוד שונה ממה שאני רגילה) דייקת לי דברים שהיו פחות מובנים ואני מודה לך על כך. הציפיות שלי נענו ואני שמחה להיות בקורסי תטא אצלך.

הרצאה - איך לבחור צמחים לגינה ?

*קפה-תרבות-הכרות*☕ *מוזמנות ומוזמנים להרצאה: איך לבחור צמחים לגינה?* כיצד מתחילים בתכנון הגינה? מהם תנאי הגידול הנדרשים? על פי מה נבחר צמחים ואיך נמנע מטעויות תכנון. מוזמנים ומוזמנות להרצאה שתעשה לנו סדר בגינה. *יעל סלפק נאור -* אגרונומית והנדסאית אדריכלות נוף. *ראשון | 7.7 | 20:00* מרכז קהילתי קרית חרושת, הנרייטה סאלד 10. *הכניסה ללא עלות, אך יש להרשם:* https://forms.gle/75GMgvdtCakgvWdz9 *מעוניינ.ת גם להעביר הרצאה?* סדנאות, הרצאות וכל מה שעולה לראש! זה המקום לעוף על עצמנוולהעשיר את עולמנו. הרשמו: https://matnastiv.co.il/495/?preview=d5ew6s16a41w15

מעגל שירה מקודשת וקבלת שבת

שירה וניגונים עם אסי רוז . החזקה והנחייה עמית אבני

צמיחה עסקית גלובלית - לחברות שמעוניינות לפרוץ את גבולות הפעילות העסקית

עסקים מקומיים לרוב רוצים לפרוץ את גבולות הפעילות העסקית שלהם ברמה הארצית ובטח – ברחבי העולם ולהיכנס לשווקים חדשים. אחת הדרכים היעילות לעשות זאת היא באמצעות חברה מנוסה שעושה את זה באופן יעיל, מדויק ונכון. Q-Lingua, מספקת שירותי תרגום בכל השפות, תקשורת עסקית לצמיחה והצלחה גלובלית ושירותי כניסה לשווקים חדשים.

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל