5 יתרונות לרכישת רכב באוויס צפון

שוק הרכבים המשומשים עבר בחמשת השנים האחרונות מהפכה של ממש, אם פעם הייתם מחפשים רכב יד 2 בלוחות מודעות ,מתקשרים לעשרות אנשים מכל רחבי הארץ ומתרוצצים בין עיר לעיר רק כדי להבין שהרכב שבדקתם (ושילמתם על הבדיקה) לא בדיוק מה שהמוכר אמר שהוא... היום אתם פשוט צריכים להיכנס לסניף אויס הקרוב ביותר לטבעון, לציין דגם, לציין שנתון, צבע, מצב קילומטראז' רצוי, מחיר מצופה ולחכות 10 דקות שהנציג הנחמד ימצא עבורכם את הרכב הכי מתאים מתוך מלאי הרכבים למכירה של אוויס.


למציאת רכב יד שניה באתר אויס לחצו כאן!


5 יתרונות למה לרכוש רכב יד שניה דווקא מאוויס


1. אחריות של שנתיים על מנוע וגיר – באוויס מעניקים לכל רכב יד שניה שנמכר דרכם אחריות של שנתיים לתקלות מנוע וגיר שלא נגרמו כמובן כתוצאה של רשלנות, תאונה וכ"ו... אין חברה אחרת בארץ שמעניקה אחריות כזו רחבת היקפים וכמובן אם תרכשו רכב יד שניה דרך אדם פרטי לא תזכו לשום אחריות.


2. תנאי מימון עם פריסת תשלומים – אוויס עובדת עם מגוון חברות גדולות ומכובדות שמעניקות תנאי מימון בתנאים מיוחדים ללקוחותיה, כך שגם אם אין לכם את כל הממון לרכישת הרכב תוכלו להיעזר בשירות מימון הרכבים ולהחזיר זאת בתשלומים הפרוסים לתקופה ארוכה.


3. רכב שעבר בדיקה מקיפה וטיפולים על חשבון אוויס – לפני שאוויס משחררים רכב למכירה הוא עובר סדרה של בדיקות וטיפולים כדי שהלקוח יקבל רכב במצב מכני טוב, מצב חיצוני יפה ומצב ביטחותי תקין. אוויס מצרפים בזמן הרכישה את הבדיקה עם תוצאותיה כדי שתוכלו בעצמכם לבחון מה היו הליקויים ואיך הם סודרו, הבדיקה היא על חשבונם ואין כל צורך שתבזבזו עוד 1000-2000 ש"ח על בדיקת רכב יקרה.


4. מגוון רחב מאד של דגמים, שנתונים, צבעים וקילומטראז'ים שונים – אוויס מחזיקה צי רכבים גדול ומגוון למטרות ליסינג כך שאתם יכולים לבחור לכם אוטו ממש עם פינצטה, לבחור איזה דגם, איזה שנתון, צבע וקילומטראז'.


5. אפשרויות טרייד אין לרכבים גם בלי שוק חזק – יש לכם רכב ישן עם שוק חלש? אתם רוצים למכור אותו כדי לממן חלק מהרכב החדש? אין בעיה! אוויס תעשה אתכם טרייד אין על הרכב הישן ובמידה והוא במצב תקין (אחרי בדיקה) אתם אפילו תקבלו עליו מחיר שלא חלמתם לקבל עליו בשוק הפרטי.


איפה אפשר למצוא סניף אויס קרוב לטבעון?


·סניף חיפה עיר תחתית

·סניף טבריה

·סניף חיפה צ'ק פוסט

·סניף חיפה צ'ק פוסט קח"ן

·סניף עפולה

·סניף נצרת

מודעות אחרונות שפורסמו באתר

סדנת נרות

סדנת נרות ריחניים משעוות סויה .

סדנת קו, כתם וציור דיו עם ענת שרייבר

סדנא חוויתית לעולם הציור בדיו דרך תפישת הזן וה,דאו" מהמזרח הרחוק ועד פעולת הקו והכתם על הנפש. הסדנא בהדרכת ענת שרייבר . בטבעון

טיולים מזמרים בליווי גיטרה ושירונים - ד"ר איתי פלאות, מורה דרך מורשה

טיול מזמר בנימינה אהוד מנור אריק איינשטיין נעמי שמר רחל המשוררת על גבעות שייח אבריק

סדנת מעברים קסומים וטרנסהילינג שישי 10/5/24 12:30 - 15:30

סדנת מעברים קסומים וטרנסהילינג שישי 10/5/24 12:30 - 15:30 אולם תנועה, בית יסמין, שער העמקים

חמ"ל טבעון מרחיבים מעגלי התנדבות

מוזמנים ומוזמנות להתנדב ולהצטרף אלינו כדי לתת מענה לחיילים

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל