הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה חוץ בנקאית היא כל הלוואה שאושרה מגוף שאינו מוגדר כתאגיד בנקאי. יש מצבים בהם הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות שלא בפיקוח אך בחלק מהמקרים כאשר בוחרים בחברה מוכרת וגדולה כמו חברת ביטוח למשל, הלוואה על פי חוק הסדרת ההלוואות החוץ בנקאיות ניתנת בפיקוח מלא.

באילו מצבים ניתן לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה חוץ בנקאית ניתן לקחת כמעט בכל סיטואציה, ממש כאילו היינו פונים אל הבנק למתן הלוואה. הבת מתחתנת, אנו מעוניינים לסגור את החוב שלנו בין אם זה מינוס או הלוואה אחרת ורוצים להנות מריבית טובה יותר, נמצאים בסיטואציה שבה אנו חייבים לרכוש רכב חדש, נמצאים לפני ניתוח אותו הביטוח לא מכסה, צריכים לשפץ את הבית, לצאת לטיול מסביב לעולם - אם אתם עומדים בקריטריונים השונים של מתן הלוואה חוץ בנקאית, תוכלו לקבלה וזה פחות משנה מה הסיבה.

מה היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית ומדוע כדאי לקחת אותה מחברה מוכרת וגדולה?

ראשית כל, ברגע שאנו בוחרים לקחת הלוואה חוץ בנקאית, אין אנו פוגעים במסגרת שלנו כלומר הגמישות שאנו מקבלים בתקופת לקיחת ההלוואה היא גבוהה יותר וזה כבר יתרון בפני עצמו. באותו הקשר, בלקיחת הלוואה חוץ בנקאית אין אנו פוגעים במוניטין שלנו כלקוחות הבנק כלומר ההלוואה שאנו לוקחים לא נלקחת בחשבון כשיקול עתידי על ידי הבנק.

יתרון נוסף הוא שפעמים רבות הריבית שנקבל דרך חברת מימון, חברת אשראי או חברה המעניקה הלוואות חוץ בנקאיות תהיה טובה יותר מהריבית של הבנק. יחד עם זאת, פעמים רבות אותם גופים המספקים את השירות הזה של הלוואה חוץ בנקאית מתאימים את סוג ההלוואה לצרכים שלכם בין אם זה גמישות בתשלומים, הלוואות מיידיות ללא בירוקרטיות, הלוואות ברגע וכדומה.

בהיותנו בוחרים לקחת הלוואה חוץ בנקאית מגורם מוכר כמו למשל מימון ישיראין אנו לוקחים סיכון שכן מדובר בגוף יציב, כלומר יש כיסוי להלוואה שלנו וזה מאוד חשוב. בנוסף, כל ההלוואות הניתנות על ידי חברה זו הן בפיקוח מלא ועל פי החוק של מדינת ישראל.

מודעות אחרונות שפורסמו באתר

צילומי משפחות

סשן צילומי משפחות חגיגי ומקצועי

בואו נשמור יחד על יער טבעון

בואו נשמור יחד על יער טבעון 🌳🌳🌳https://youtu.be/6SXpPCAAhfc שבת פעילה בתאריך 10.2.24 10:00-13:00

דפנה - עיסוי מקצועי בקריות

מגוון טיפולים אלטרנטיביים לגוף ולנפש. עיסוי שוודי, עיסוי רפואי, עיסוי משולב. טיפול להפגת מתחים, להמרצת מחזור הדם,ועוד

נפתחה ההרשמה לקורס גידול דבורים ביודינמי בהרדוף

הקורס יפתח בשני תאריכים לבחירה : 9-10/5 או 17-18/5
בין השעות 9:00-15:00 12 שעות לימוד סה"כ.

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל