הטלפון לא מטעין? פתרון הבעיה ללא מעבדה

אם פעם מכשיר הנייד היה בשבילנו מכשיר להוצאת ולקבלת שיחות בלבד, היום הוא כבר מחשב לכל דבר שנמצא בכיס שלנו כל הזמן. הוא אמצעי לקבל ולהוציא שיחות כמו גם לשלוח ולקבל באמצעותו הודעות, מאפשר לקבל התראות על מבצעים שונים ומכשיר לצריכת החדשות בעולם, דרך מצויינת לשלם על דברים וכלי לניהול דברים, והיום אנחנו כבר לא יכולים בלעדיו. בגלל היותו כל כך חשוב עבורנו אם הוא לא יהיה עם סוללה טעונה ולא יעבוד, לחלקנו זו תהיה בעיה של ממש. לא נוכל לקבל מיילים והודעות ולא נוכל לעשות עוד פעולות שונות, וכל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא להטעין. אך מה עם הנייד לא מטעין? מה אם אנחנו מנסים שוב ושוב עם המטען ולא מצליחים? האם אנחנו צריכים לרוץ מיד למעבדה? לאו דווקא, הנה כמה דברים שאנחנו יכולים לעשות

ריסטארט והכל עובד פתאום

כמו במחשב גם במטענים, ולא משנה אם יש לנו מטען לגלקסי או מטען של אייפון או של כל מכשיר אחר, במקרים רבים כיבוי והדלקה יפתרו את הבעיה. כל מה שצריך הוא לעשות ריסטארט ובחלק גדול מן המקרים הבעיה תחלוף. אך מה אם עשינו ריסטארט והמכשיר עדיין לא מטעין? הנה עוד כמה דברים שניתן לעשות לפני שרצים למעבדה.

בדיקת הכבל

כבל ההטענה נמצא איתנו בכל מקום. הוא בכיס שלנו במהלך היום או בארנק שלנו, בתיק שלנו או בכל מקום אחר ובמהלך הזמן הוא נפגם. הגלגול שלו לא מוסיף לו בריאות ואם הוא לא עובד יכול להיות שאחד החוטים בתוכו פגום וכל מה שצריך הוא להחליף כבל. אב מה עושים? מנסים להטעין עם כבל אחר, כבל של חבר או בן משפחה או מכל אחד אחר וסביר להניח שהבעיה אכן תהיה בכבל.

שקע טעינה מלוכלך

המגעים של שקע הטעינה של הנייד הם עוד רעה חולה של המכשיר. במהלך היום המכשיר נמצא בכיס או במקום אחר וצובר לכלוך, והלכלוך הזה נדבק למגעים מה שגורם לבעיית טעינה של המכשיר. אז מה עושים? במקרים רבים נשיפה חזקה לשקע הטעינה תפתור את הבעיה, ואם היא לא פותרת את הבעיה ורואים שהוא מלוכלך צריך לקחת קיסם ובעדינות לנקות אותו. חשוב להיזהר מאוד ולא לעקם את הפינים שבפנים מה שעלול לגרום לנזק של ממש.

החלפת סוללה

גם הסוללה יכולה להיות מקור לבעיית טעינה. במהלך הזמן היא נשחקת ואם ניסיתם את הכול יכול להיות שאתם צריכים להחליף סוללה מכיוון שהיא פורקת מהר ולא נטענת.

בסופו של דבר – אולי אתם כן צריכים מעבדה

אם שום דבר לא עובד ואם הבעיה היא חמורה יותר, יכול להיות שכן תצטרכו מעבדה. יש אין ספור מעבדות שתוכלו לגשת אליהן, לקבל הצעת מחיר ולתקן את שקע טעינת המכשיר.

מודעות אחרונות שפורסמו באתר

הרצאה בנושא נגישות ומיגון לבית

קבלת כלים ופתרונות פרקטיים לנגישות ומיגון ביתכם.

מעגל נשים

מעגל נשים- מימוש עצמי

סדנת הכשרה להנחיה עם קלפי האגדה Legend of Life

ארגז כלים להנחיה מהאגדות 120 קלפים מוטיבים גלויים וסמויים, שמאפשרים ליצור תהליכי הנחייה מרתקים, שמאירים את המודע ומעוררים את הלא מודע. רעיון מוביל רעיון מתודולוגיה מודולרית ייחודית, שמאפשרת בקלות, ליצור שפע רעיונות במגוון נושאי תוכן ותחומי עניין. תופתעו לגלות פאזל של אפשרויות, עם צירופים ושילובים מלהיבים

בואו נשמור יחד על יער טבעון

בואו נשמור יחד על יער טבעון 🌳🌳🌳https://youtu.be/6SXpPCAAhfc שבת פעילה בתאריך 10.2.24 10:00-13:00

סדנת נרות

סדנת נרות ריחניים משעוות סויה .

תקשורת שיוצרת הצלחה עסקית

המטרה:  למנף את העסק שלך על ידי הגדלת שורת הרווח באמצעות תקשורת נכונה  להיחשף לכלים מעולם גישור עסקי לניהול תקשורת אפקטיבית עם לקוחות, ספקים ושותפים - למניעת סכסוכים ופתרונות מעשיים בשטח