במה הילדים של היום משחקים

פסח מתקרב ואיתו מגיע הרגע שילדים בכל רחבי הארץ, מכל עדה, מין ומוצא ממתינים לו שנה שלמה: הרגע בו הם מוצאים את האפיקומן ובתמורה מקבלים מתנה מכם, המבוגרים. כדאי שתתכוננו לרגע הזה ותדעו בדיוק איזה מותג סוחף בימים אלו ילדים בגיל גן מכל רחבי הגלובוס. גם בלי קשר לפסח כדאי להכיר את הטרנד הכי חם בתחום, למקרה שתרצו לשמח ילד באירוע ספציפי או ללא סיבה מיוחדת. בכל מקרה, אחרי שהאפיקומן ימצא יש סיכוי טוב שהמתנה שיבקשו מכם תשתייך לאחד המוצרים של הקונספט המצליח מפרץ ההרפתקאות.

מפרץ ההרפתקאות עבר ממסך הטלוויזיה למדפי החנויות

מפרץ ההרפתקאות התחילה כסדרת הנפשה לילדים בגיל הרך, המגוללת את קורותיהם של חבורת גורי כלבים היוצאים למשימות חילוץ והצלה ובראשם ילד המנהיג אותם. הסדרה צברה פופולריות במהירות והפכה לסדרת מוצרים לבנות ובנים הכוללת צעצועים צבעוניים ואיכותיים מסוגים שונים. אם אתם רוצים להכין מראש מתנה לילדים או להיות ממוקדים כשאתם נכנסים לחנות, תכירו את ליין המוצרים הכי שווים בעולם.

ניתן למצוא המון סוגים של מכוניות צעצוע לילדים: טרקטורים, משאיות, מכוניות על שלט, ג'יפים ועוד. הסיבה שילדים כל כך אוהבים לשחק במכוניות היא משום שהיא נותנת להם הזדמנות לחקות את המבוגרים ולקבל טעימה מעולם התעבורה, שלילדים נראה מסעיר ונוצץ במיוחד. רכב שטח של מפרץ ההרפתקאות הוא צעצוע שכל ילד ישמח לקבל. המשאית הצבעונית תורמת לפיתוח הדמיון, מעניקה שעות של הנאה ומצטרפת לקולקציית המכוניות של המותג, שהילדים מכירים כבר מסדרת הטלוויזיה. בנוסף, ניתן לרכוש מכוניות קטנות יותר ובתוכן הדמויות האהובות, להמחיש סצנות מהסדרה ולהשתמש בהם למשחק מעשיר וסוחף.

מפרץ ההרפתקאות כולל דמויות שונות

דמויות של בני אדם ובעלי חיים, מסדרות מוכרות וגם ללא הקשר מיוחד, אהובות על ילדים באשר הם. דמויות קטנות משדרגות כל משחק ומאפשרות ליצור עולם עם מגע אנושי המחקה את המציאות ומאפשר לילדים להתמודד עם קונפליקטים, טלטלות רגשיות וקשיים המלווים אותם בחיי היום יום. המשחק בדמויות לגו או דמויות ממותגות מאפשר לילדים לדמות סיטואציות ולפתור אותן דרך משחק כדי לקבל כלים להתמודד עם אותם קשיים ובעיות גם בחיים האמיתיים.

הסדרה מבוססת על הרפתקאותיהם של חבורת כלבים ולכן ניתן לרכוש מארזים של כל החבורה יחד וגם כל דמות בנפרד. גם ילד או ילדה שכבר יש להם את אחת מהדמויות או יותר, ישמח להגדיל את האוסף ואפילו לקבל עוד דמות מאותו סוג, על-מנת להרחיב את עולם המשחק שהוא יוצר.

דמויות נוספות בסדרה מפרץ ההרפתקאות הם הקופים המצחיקים, שחיים במקום שנקרא "מקדש הקופים". ניתן לרכוש מארז של הקופים והמקדש שלהם בנפרד וכך להפיח חיים בסדרה ולמעשה להוציא אותה ממסכי הטלוויזיה הישר לחדר המשחקים של הילדים.

 

מודעות אחרונות שפורסמו באתר

תקשורת שיוצרת הצלחה עסקית

המטרה:  למנף את העסק שלך על ידי הגדלת שורת הרווח באמצעות תקשורת נכונה  להיחשף לכלים מעולם גישור עסקי לניהול תקשורת אפקטיבית עם לקוחות, ספקים ושותפים - למניעת סכסוכים ופתרונות מעשיים בשטח

מופע סולו של נדב גביר ב'בית קולטון'

ל הכנסות המופע (מופע כובע) ייתרמו לשיקום קיבוץ חולית שתמיד היה ותמיד יהיה עבור נדב בית.

גבר, איך יוגה יכולה לשנות את החיים שלך?

שיעור יוגה לגברים שיעור ניסיון בחינם יום שני 26/2 7עד 8:30 בבוקר ברחוב יזרעאל 56

סדנת נרות

סדנת נרות ריחניים משעוות סויה .

בואו נשמור יחד על יער טבעון

בואו נשמור יחד על יער טבעון 🌳🌳🌳https://youtu.be/6SXpPCAAhfc שבת פעילה בתאריך 10.2.24 10:00-13:00