איך להתאים את הזר לאופי האירוע

אמנם פרחים תמיד משדרגים כל אירוע ומוסיפים לו אופי ויוקרה, אבל כמו בכל תחום בחיים גם כאן צריך לא לעשות בושות למשל : לא להביא גלגל אבל בתור זר כלה. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא כדי לגלות איזה סוגים זרים קיימים, לאיזה אירועים כדאי להביא זרי פרחים ואיך להתאים את סוג הזר לאירוע.


איזה סוגי זרים קיימים?

לשמחתכם או לצערכם כיום יש מבחר רחב של סוגים בתחום זרי הפרחים, למשל זרים לראש, זרי כלה, גלגלי אבל, סידורי פרחים ועוד. למבחר המלא של הזרים – היכנסו לקישור הבא או צרו קשר עם המומחים של לה רוז פרחים.

https://www.la-rose.co.il/category/פרחים-גבעתיים

 

ועוד לא דיברנו על העובדה שניתן לצרף לזר הפרחים שלכם אגרטלים, שוקולדים, יין, עציצים, בלונים, דובונים, נרות ועוד כך שמדובר בהרבה יותר מזר פרחים.

 

לאיזה אירועים מביאים פרחים?

אנחנו חושבים שאפשר להביא פרחים לכל אירוע כי פרחים תמיד מתקבלים בברכה. יתרה מזאת – הבאת פרחים היא הדרך הבטוחה למנוע בעיות כמו מתנות שלא מתאימות. גם כאן מומלץ להתייעץ עם המומחים של אתר לה רוז וזאת מסיבה אחת – כדי להפוך את האירועים הגדולים בחיים לגדולים מהחיים.

 

איך להתאים את סוג הזר לאירוע?

בניגוד לשאלות הקודמות שכמעט כל אחד יכול לענות עליהם עם קצת הגיון בריא, כאן מדובר בשאלה מקצועית לעילא ולעילא. למעשה, התאמת סוג הזר לאירוע היא מומחיות בפני עצמה שלוקחת בחשבון את אופי האירוע, צבע הפרחים, מיקום האירוע ואפילו אלרגיות במידה ויש של מקבל הזר.

לכן במקרה הזה אנחנו לא ממליצים ליצור קשר עם המומחים של אתר לה רוז, אלא ממש מפצירים בכם לעשות זאת כדי להימנע מאי נעימויות כאלה ואחרות. יתרה מזאת –הפרחים של החברה מוסיפים לכל אירוע נופך מקורי, ייחודי וחדשני כך שאין ספק שהם יתקבלו בברכה. למעשה, מדובר בהרבה יותר מאתר אינטרנט של חנות פרחים, אלא באנשים שאצלם השיר "דבר אלי בפרחים" הוא המציאות היומיומית.

 

איך עושים את זה?

בטח תשמחו לדעת שבמידה ותבחרו לרכוש פרחים באמצעות האתר – אין קל מזה כי הרכישה מאובטחת ומשלוחי הפרחים מגיעים לכל מקום שתבחרו בארץ ובעולם. היינו אומרים "אמריקה" אבל מדובר בכיכר המדינה שלנו בלב תל אביב. למעשה, כל שעליכם לעשות הוא להצטייד בכרטיס אשראי מסוג אמריקן אקספרס, דיינרס, מאסטרקארד, ישראכרד או ויזה, לבחור את הזר ולחכות למחמאות.

אין ספק שמחמאות אלו לא יאחרו להגיע וזאת מסיבה אחת - זר שמתאים לאירוע כמו כפפה ליד עושה את ההבדל בין אירוע בנאלי לאירוע יוקרתי. היינו אומרים שזהו השנוי הקטן שעושה את ההבדל הגדול, אבל למה שלא תיווכחו בכך בעצמכם? אנחנו בטוחים שאחרי פעם אחת גם אתם תתמכרו, אבל מכיוון שמדובר בחוויה חיובית שעושה לכולם רק טוב דווקא פה התמכרות היא חיובית. אז למה שלא תנסו?

מודעות אחרונות שפורסמו באתר

מתי לאחרונה צחקת צחוק בריא ומשחרר?

נועה בן ארי כמה היינו מעריכים עכשיו שעה של צחוק וקלילות! סדנת "המאווררת" היא בדיוק הזדמנות כזו. כמו שנת צהריים מפנקת באמצע יום עבודה, כמו מסאז' טוב או קפה עם חברה טובה.

שירותי סיעוד מותאמים אישית לצרכים

שרותי סיעוד מותאמים אישית ולצרכים המשתנים עוברים עלינו זמנים קשים. אך גם כאשר המלחמה מתנהלת בדרום ובצפון אנחנו רואים את החוסן של האזרחים. בזמנים כאלה חשוב לדעת כי קיימת אפשרות לקבל עזרה סיעודית מותאמת אישית. כאשר יש קושי לתפקד באופן חלקי או מלא יותר, יש בעמק צוות שיכול לעזור בכל מקום ובכל זמן.

רחל ברוך ממליצה : תחנת הקמח שער העמקים

טחנת הקמח קמה היא מרכז רב-תחומי ובין קהילתי לקידום יוזמות חדשניות בתחומי החינוך, התרבות, המלאכה, האקולוגיה, המדע, האירוח וההתפתחות האישית. המקום מחבר בין אינדיבידואלים, קבוצות וקהילות ויוצר בית עצמאי לתרבות אזרחית אלטרנטיבית בצפון שמאפשר במה למוזיקאים, אמנים ורקדנים להביא תרבות איכותית לעמק

מעגל נשים

מעגל נשים- מימוש עצמי