אקסס בארס, תהליך אנרגטי

לשמחתי מאז שלמדתי בארס ב 2014, עד עכשיו, התגובות של אנשים כשאני מזכירה את האקסס בארס השתנו. מעט מאד אנשים שמעו על אקסס בארס וב 2015 חל בישראל שינוי: אנשים אומרים- "שמעתי משהו, תספרי לי עוד קצת על זה".


אקסס קונשסנס (גישה לתודעה) היא שיטה שלמה, עם המוני כלים שניתן להשתמש בהם, לחיות אותם, ליצור איתם, אקסס בארס הוא אחד מהכלים שלה, אותו זכיתי ללמוד ב 2014 ואני זוכה ללמד מאז 2015.

 

מקור השיטה במי שגילה ופיתח אותה, גארי דאגלס, שקיבל כלים רבים אלה בתיקשור, כמו גם שותפו ד"ר דיין היר, שמגיע ב 17/7/16 לישראל למספר ימים להנחיה של קורס שפיתח. השניים חיים בארצות הברית ומסתובבים בכל העולם עם הכלים שיצרו ופיתחו. השיטה קימת כיום במעל ל 160 מדינות וגם בארץ יש מספר גדול של אנשים שבחרו ללמוד להשתמש בכלים התודעתיים שהיא מאפשרת.


אחת מנקודות המוצא היא שכאשר יש לנו אמונות, דעות ושיפוטים על עצמנו ועל אחרים, אלה מונעים מאיתנו ליצור את השינוי שאותו אנו רוצים להביא לידי ביטוי בחיינו ולכן על מנת ליצור את השינוי, או לחילופין לקבל את מה שקיים, עלינו להרוס את כל החסמים האלה כדי שנוכל להיות בעולם במלואנו ולהביא לידי ביטוי את עצמנו באופן מלא ומספק יותר.


הכלים בשיטה, כולם , נועדו על מנת לאפשר למי שמשתמש בהם חיים יותר מהנים, קלים, נינוחים, חיים בהם האפשרות ליצור שינוי היא זמינה ובחירה אינה סיסמא, אלא משהו נגיש ויומיומי.

 

הבארס, או כפי שמכנים אותו בישראל אקסס בארס, הוא אחד מהכלים הללו.

 

הבארס הינן 32 נקודות שנמצאות על הקרקפת. לנקודות יש נושאים: יצירתיות, כסף, גוף, מיניות, תקשורת ועוד. בזמן מגע קל בנקודות, באופן שנלמד בקורס, משתחרר מטען אלקטרומגנטי שיוצר פריקה של האנרגיה. כתוצאה מכך, אנשים שחווים תהליך, אפילו חד פעמי, של בארס, מרגישים לאחריו הרבה פעמים שלווה, שקט, נינוחות ורוגע.


לא הייתי מזלזלת בתחושות הנעימות האלה, עם זאת הרבה מאד פעמים קורים גם דברים נוספים. מניסיוני באופן אישי, בעבר חוויתי הרבה מאד חוסר שקט בחיי ותחושה שאין לי כלל שליטה על הרגשות והמחשבות שלי. מאז שנחשפתי לדרך המחשבה הזו, לעיתים כל מה שאני מזכירה לעצמי הוא לקבל תהליך בארס, על מנת לחזור לשקט ואיזון, מה שמאפשר לי תיפקוד יותר גבוה ביומיום בכל התחומים האפשריים. הגעתי ללמוד בארס בתקופה מאד טובה בחיי, בה חויתי הרבה מאד שמחה. מאז, היכולת שלי להביא את עצמי לידי ביטוי והגשמה רק גדלה והתרחבה, מערכות היחסים שלי השתפרו, העסק שלי גדל, עברתי דירה כפי שרציתי ומצאתי את הדרך לנהל את חיי באופן שמתאים עבורי ובעיקר באופן שהולך ומתרחב ומתעצם ואיננו מבוסס על מקרה או מזל.


אם אשתף מהקליניקה, אספר שאנשים שהגיעו אליי עם קושי לישון בשל חרדות למשל, הרגישו הטבה בתחום החרדות ובתחום השינה, לפעמים כבר לאחר פגישה או שתיים. אנשים שחוו עצבנות או חוסר שקט, הרגישו רגועים יותר. אנשים שהגיעו עם קשיים במערכת יחסים זוגית הצליחו לתקשר טוב יותר עם בני הזוג, ילדים עם קשיי למידה מדווחים על רגיעה גדולה יותר ויכולת ריכוז גבוהה יותר, כמו גם יכולת להבין טוב יותר את חומר הלימוד. אפילו אנשים שחיים עם פיברומיאלגיה, שנחשבת כבלתי ניתנת לשינוי ברפואה המערבית, חוו שינויים ובמצב של התמדה ייתכן שיפור עד כדי היעלמות כל הסימפטומים.


המטרה של הכלים בעבודה עם אנשים, הן אם מדובר בפגישה אישית, והן אם בקורס בו נלמד הבארס או כלים נוספים, אינה לרפא את האנשים, אלא לאפשר למודעות לעלות. על ידי יצירת מודעות גדולה יותר, ניקוי ההפרעות כמו חסמים ומעצורים, מתרחש ריפוי שזמין לנו שם מלכתחילה.


לכן גם איננו קוראים לתהליך הבארס "טיפול", אלא תהליך אנרגטי. בתהליך האנרגטי מתרחשים דברים, משהו זז. הדבר הזה שזז יכול להזיז הרבה, יכול להזיז מעט. הדברים יכולים לזוז מיד בזמן שנמצאים בקליניקה ויכולים לזוז יומיים אחר כך או חודשים לאחר מכן. התהליך שקורה במגע הוא טריגר לשינוי, אך איננו יודעים מתי יגיע השינוי. כמו כן, איננו מגדירים דברים בזמן. ייתכן ויתרחש שינוי שרצינו באופן מיידי, תוך פגישה אחת או שתיים וייתכן שנצטרך סבלנות רבה יותר ולחוות את הבארס באופן קבוע על מנת ליצור שינוי עמוק ומשמעותי יותר.


באופן אישי, כמי שאוהבת מאד לחוות שינויים בחייה, אני דואגת לקבל תהליך בארס לעיתים קרובות יחסית על מנת לתחזק את עצמי ולאפשר לעצמי לחוות את החיים באופן קל ונינוח יותר.

 

הקורס:


קורס בארס הוא למעשה סדנה בת יום אחד, 8-9 שעות, בהן נלמדים מספר כלי מהשיטה וכלי המגע אקסס בארס. ביום כזה מלבד הסבר וחווייה של הכלים, יש התנסות של נתינה וקבלה, כל המשתתפים חווים נתינה של שני תהליכים בני כשעה, וקבלה של שניים כאלה. לאחר יום כזה, יש הסמכה להעביר תהליך בארס לכל אדם שמעוניין בכך.


אנשים רבים ושונים בוחרים לשלב את הבארס בתוך הכלים שלהם: מטפלי גוף, מטפלי נפש, מטפלים הוליסטיים, ספריות (כמוני), קוסמטיקאיות , הורים לילדים שמעוניינים להשתמש בכלים עם ילדיהם, אנשים שעוסקים בתחום הכושר ועוד רבים אחרים.


באופן אישי היום אני מלמדת קורסים של בארס בקרית טבעון ובמקומות אחרים שמזמינים אותי אליהם, בפגישות בקליניקה אני משלבת בין הבארס, כלים נוספים של אקסס קונשסנס וכלים נוספים שלמדתי משיטות נוספות.


המנטרה של אקסס קונשסנס שאני מציעה לכם להשתמש בה היא:

כל החיים באים אליי בקלות, הנאה וזוהר.


שלכם, יולי שפירא

עוסקת בתהליכים של אקסס קונשסנס ומנחה אקסס בארס

052-8702103

חפשו אותי בפייסבוק>

מודעות אחרונות שפורסמו באתר

שירותי סיעוד מותאמים אישית לצרכים

שרותי סיעוד מותאמים אישית ולצרכים המשתנים עוברים עלינו זמנים קשים. אך גם כאשר המלחמה מתנהלת בדרום ובצפון אנחנו רואים את החוסן של האזרחים. בזמנים כאלה חשוב לדעת כי קיימת אפשרות לקבל עזרה סיעודית מותאמת אישית. כאשר יש קושי לתפקד באופן חלקי או מלא יותר, יש בעמק צוות שיכול לעזור בכל מקום ובכל זמן.

השתתפות כלכלית משמעותית בטיפול עבור אנשי מילואים ומשפחותיהם

"מגויסים למילואים" משרתות ומשרתי מילואים יקרות.ים! במסגרת תוכנית ״מגויסים למילואים״ - המעטפת הלאומית למשרתות ומשרתי המילואים, נוספו מענים חדשים במיוחד עבורכם.ן ועבור בני משפחותיכם.ן. תנאי הזכאות: אלו השירתו לפחות 30 ימים בצו 8 זכאים להשתתפות חד פעמית של עד 1,500 ש״ח בגין טיפול זוגי ולהשתתפות חד פעמית של עד 1,500 ש״ח בגין טיפול נפשי, בכפוף להגשת קבלות. התשלום יבוצע באמצעות תלוש השכר הצה״לי ב-1 בכל חודש, החל מחודש מרץ, למגישים.ות עד מועד גזירת השכר של החודש הקודם. להגשת בקשה להשתתפות בטיפול נפשי: https://go.idf.il/MilNafshi להגשת בקשה להשתתפות בטיפול זוגי: https://go.idf.il/MilZugi מצורפת איגרת בנושא: https://go.idf.il/o9e9z5m5a3 בשבילכם.ן ועבורכם.ן, אגף כוח האדם

אביב ביער בטבעון

פשוט תיאטרון יער מציג שלוש הצגות ביער בטבעון

אות קוטור וקומפורט זון מגיעות לטבעון

מזמינה אתכן למכירה ביום שישי ה-28 לאפריל למכירה באווירה מקומית של שתי מעצבות ישראליות עם בגדי אביב יחודיים. אות-קוטור בעיצובה של מרב זימלר עם שמלות וחולצות עם אמירה אישית ושיק.

אלישר בן צבי - הכל בצחוק

יוצר מופעי סטנדאפ בהתאמה אישית לאירוע שלך

הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל