כל מה שחשוב לדעת כשיש עסק המומחים שלנו כותבים...

הצלחה ללא גבולות: איך שפה יכולה לשפר לכם את המכירות

אנחנו חיים בעולם גלובלי, הגבולות מטושטשים ולעיתים נדמה כי אינם קיימים כלל. עסקים פותחים סניפים ברחבי העולם, משתפים פעולה עם חברות בינלאומיות ומתקשרים עם לקוחות, ספקים ושותפים בכל מקום בעולם. 

האם מומלץ לבנות תכנית עסקית לפני פתיחת עסק? כל איש מקצוע בשוק ההון ובעולם העסקים מכירים את החשיבות של בניית תוכנית עסקית. על אף שמדובר במסמך ניהולי מורכב, בירוקרטי ויחסית מסובך, מומלץ מאוד להשקיע בו זמן ומחשבה. 
הכתבה, התדמית והעסק שלכם כתבת תדמית יכולה להחליף פרסום מסורתי – או להצטרף אליו ולהשלים מעטפת שיווקית, כזו שתשלב בין פרסום מכירתי (Hard Saleָ) לבין סיפור שיוצר עניין, מפעיל רגש ומניע את הלקוח להתעניין במוצר או בשירות שלכם. לפניכם, מה שחשוב לדעת על כתבת תדמית, ואיך היא יכולה לעזור גם לכם בקידום העסק.
עסק חדש
צ'קליסט לבעל עסק מתחיל (וגם למי שכבר וותיק)

ברכות על הצטרפותכם לקהילת העצמאים ובעלי העסקים! עם תחילת הפעילות, הנה צ'קליסט של נושאים שעשויים לעזור לכם לקדם את העסק וגם להימנע מטעויות וסיכונים. לא כל הנושאים רלוואנטיים לכלל בעלי העסקים אבל חלק מהם בוודאי יועילו לכם בהמשך הדרך.

הכנת תוכנית עבודה, זה פרויקט בשבילכם? אם מסתכלים מהצד, אז נדמה שניהול פרויקטים הוא דבר מסובך. בחברות היי-טק למשל, עובדים על פרויקטים ארוכים שלוקחים שנים, או פרויקטים שניתן להגדיר כקצרים שלוקח להשלים מספר חודשים. 
כל מה שרציתם לדעת על צילומי תדמית ולא העזתם לשאול יש לכם עסק נהדר, אתם משקיעים את כל המרץ שלכם בקידום, בשיתופי פעולה ובפגישות עסקיות. ואתם, האם שמעתם פעם את המושג צילום תדמית?
כוחה של מצגת משכנעת: מדוע יצירת נרטיב משכנע חשוב בעולם הדיגיטלי שבו התמונות והמסרים המהירים שולטים, למצגות איכותיות יש חשיבות שאין שני לה. בין אם תרצו להציג רעיון, לחפש השקעה, להעביר רעיון מרכזי או פשוט לשתף מידע, האופן שבו זה יוצג יוכל ליצור או לשבור את המסר המרכזי.
תוכנת דפדוף – למה זה טוב? הדרך האטרקטיבית להגשת תוכן דיגיטלי - הפיכת של כמעט כל סוג קובץ קיים לפורמט דפדוף. 
יצירת פרופיל עסקי משכנע עבור בית העסק הקטן שלך

חשוב מאוד לשמור על עקביות. הפרופיל מהווה סמן ימני עבור השפה שבה ייעשה שימוש בכל הפלטפורמות. בין אם זה דף האודות באתר, פרופיל בכל אחת מהמדיות החברתיות בה יוחלט להשתמש או מצגות שונות עבור קהלים מתאימים – הקפידו על אחידות.
בניית אתרי אינטרנט בקריית טבעון היום כולם יודעים. בניית אתרים דורשת מחשבה ותכנון. מה המטרה בבניית אתר אינטרנט לעסק והאם צריך בכלל? התשובה לשאלה זו תלויה בכמה משתנים. 
הרשמו לקבלת עידכונים ומבצעים למייל